Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ilyet és...

Miért álmodhattam ilyet és mit jelent?

Figyelt kérdés

Még mindig emlékszem, hogy éjszaka mit álmodtam gyors leirom hogy ne felejtsem el :D


Egy lányról álmodtam,-akit végülis valóban is ismerek,-, hogy ő együtt volt egy sráccal csak közbe valahogy mégis velem akart lenni egy kapcsolatba. El is jött hozzám a házunkba és fel jött hozzám a szobámba. Elkezdtünk beszélgetni, majd én is kezdtem el iránta érezni dolgokat, kezdő szerelmi érzések voltak az a tényleg jó vágyakozó, vonzó érzelem volt, hogy mindenképp vele akarok lenni. De viszont az volt számomra az egész furcsa, hogy mikor felkeltem és már bent voltam a meló helyen eszembe jutott az álmom és a valóságba is bennem volt (/ vagy maradt nem tudom) az az érzelem elég sokáig, hogy vonzódok utána vágyok rá. És ahogy most írom ezt is most is feljött bennem ez az egész és olyan zavaros. Viszont közbe meg pár kapcsolatban élek 2 és fél éve kB ha nem több.

( a lányt pedig csak úgy ismerem, hogy kB 8-9 éve találkoztunk, láttuk egymást és valamelyik nap írtam neki mivel születésnapja volt. Azt is csak úgy tudtam, hogy az fb kidobta / mutatta)


2020. jan. 12. 17:03
 1/2 De La Cruse ***** válasza:

Tombolnak a hormonok.

Nyissál a lány felé ha nincsen senkije.

Építsed a jövődet.

Intézz magadnak lakást, autót, anyagi jövedelmet hosszútávra és sportolj, légy nyitott és barátságos, ha felfigyel rád nyert ügyed van, ha nem akkor hagyd, hogy menjen a saját feje után.

Nem jelent semmit az álmod, nem feltétlenül az a lány lesz a párod akivel álmodsz.

Inkább a fantáziád dolgozik abból az anyagból ami körülötted van és ez az oka, hogy egy ismert csajjal álmodtál.

Egyszer álmomban én is egy ismert színésszel bandáztam és körülvettek az emberek minket de ez nem azt jelenti, hogy valaha is kapcsolat lesz köztünk, csak az akkori televíziózós munkám mindennapi stressze jött ki ami ki kellett aludnom magamból.

Így megy ez.

Ha tényleg jelentős az álmod akkor magától meglesz, ha nem akkor meg nem kell erőlködnöd érte, úgy sem lesz meg.

Egy barátkozást mindenesetre megér.

2020. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

:)

Azóta egyébként nem is foglalkozok már vele nagy ritkán eszembe jut de semmi

2020. jan. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!