Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt nagypapával és tornádó...

Elhunyt nagypapával és tornádóval álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmomban a dédimamámék (akik már szintén meghaltak) telkén voltunk anyai nagypapámmal és anyukámmal, és a telek vége olyan volt, hogy egy hatalmas kapu nyílt belőle ahonnan a gyümölcsös ill. zöldséges kiskertükbe lehetett átmenni és onnan elég messzire el lehetett látni. A telken volt még pajta, istálló, disznóól és füstölő is. (A valóságban is ilyen volt a telek.)


Az álomban azért mentünk oda, mert permetezni akartuk a növényeket. Különösen éreztem magamat az álomban, mert tudat alatt úgy éreztem, hogy a papa már meghalt éshogy ez nem lehetséges, de örültem is nagyon a jelenlétének éshogy együtt vagyunk, viccelődtem vele.

Amikor kimentünk hárman a kert felé, a kapunál megláttuk, hogy három hatalmas tornádó jön felénk, de igazán gyorsan csak az egyik közeledett. Mondtam anyának és nagypapának, hogy bújjunk el gyorsan mert elmenekülni már nem volt idő. És a füstölőbe tudtunk márcsak elbújni, oda is éppenhogy elértünk, mert papát az álomban vezetni kellett és nem tudott már gyorsan menni. Aztán megérkezett a tornádó, zúgásra emlékszek és arra, hogy rettegtünk aztán felébredtem.


Papám nem mondott semmi konkrétat az álomban, sőt, igazából semmitsem mondott.

Mit jelenthet ez?


2020. jan. 13. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem él a családtagod akkor lehetséges, hogy szeretnéd látni/ő akar számodra jelezni valamit, ha él akkor vigyázz rá. Kétlem, hogy a tornádó sok jót jelentene..
2020. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!