Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vad, támadó állatta...

Mit jelent vad, támadó állattal álmodni?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodom azt hogy megtámad egy állat pl kutya, medve, vaddisznó, farkas. Elkezd kergetni és én általában bejutok a házunkba és minden mozdítható bútorral eltorlaszolom az ajtót; de olyan is szokott lenni hogy csak futok előtte és halálfélelmem van. Alapvetően nem félek ezektől az állatoktól de álmomban rettegek.


Én arra gondoltam hogy valami olyasmi lehet hogy félek az új dolgoktól/kalandoktól és ezért "elzárkózom" a külvilától.

Szerintetek mit jelenthet?



2020. jan. 15. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
semmit
2020. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a Gonosz Kísértő okozza valamilyen formában ezeket a rémálmokat - a halálfélelem legalábbis erre utal szerintem.
2020. jan. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy szorongásos álmaid vannak - üldöznek, kergetnek, bántani akarnak. Az hogy állatok, vagy szörnyeteg, vagy akármi már másodlagos a lényeg a szorongás.

Ha heti 2x-nél sűrűbben fordul elő és nem tudsz e miatt rendesen pihenni, akkor keress fel egy szakembert.

2020. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy tüzelő koca szagod van és a kanok rádkattantak!

Azert gondolom az ébredęssel megmenekültél!

2021. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!