Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt azt álmodtam hogy egy helikopter lezuhant, szaladtam a tömeggel hogy nehogy ránk zuhanjon. Következő éjjel azt álmodtam hogy a házunk kezd kettérepedni, mindenhol térdig érő víz és miután felmentem az emeletre, láttam hogy az emeleti mosdócsapból ömlik a víz.


Általában mindig menekülök az álmaimban és halál történik. De legtöbbször csak arra ébredek hogy zokogok és nagyon ver a szívem, az álomra ilyenkor nem emlékszem.


Zaklatottság ez vagy előre megérzek dolgokat?


Szívesen olvasom olyanok válaszát, akik foglalkoznak ilyen természetfeletti dolgokkal.


/31F/


2020. jan. 25. 15:58
 1/2 -remete- ***** válasza:
Szerintem mostanában sokat agyalsz olyan dolgokon amikre nincs befolyásod. Az jutott, míg olvastalak nagyon lelkizős vagy aki szí ére veszi azt amit a kőrnyezete okoz. Érdemes lenne kevesebbet aggódni a jövőn és többet foglalkozni a jelennel. Általánosan az álmod fő vezér szála az irányíthatatlan végzet.
2020. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Azt jelentik, hogy nagyon erős szorongásos álmaid vannak - menekülsz, üldöznek, azt érzed valami rossz fenyeget stb.

Ha heti kettőnél sűrűbben vannak erős szorongásos (rém)álmaid és e miatt nem tudod magad kipihenni akkor érdemes felkeresni egy szakembert.

2020. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!