Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért vele? Miért ilyen gyakran?

Mért vele? Miért ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Az az helyzet hogy régebben nagyon szerelmes voltam valakibe. (Első, nagy szerelem (de viszonzatlan volt)),

De most már nem őt szeretem, hanem valaki mást..

És kb. 1-2 hete csak az elsővel álmodok, szinte minden éjszaka.. és a legtöbbször mosolyog..

Miért álmodok vele ilyen gyakran? Mert igaz hogy néha gondolok rá, de akkor sem "normális" ha mindennap vele álmodok.


Köszi. :)



2020. jan. 26. 08:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ismerősök voltatok,vagy ismeretlenül írtál neki egy üzenetet.


Figyi az ilyen azért necc, mert van hogy feltörik az ember tudtán kívül a fiókját, vagy adathalasz, de sajna vannak roszakaro emberek is, és ha valaki rosszakarója akiről nem tud, kitörli, vagy válaszol a nevében, akkor utána nem érted, hogy most mi van, de ő se, miért beszélnek vele olyan idegesen, jobbik esetben, a rosszabbik ha megverik, mert valaki olyat írt a nevében, amiről nem is tudja. Az ilyet személyesen kell intézni.


Szerelmes levelet sem érdemes addig írogatni, míg nem lett kimondva, mert mi van ha máshol landol, vagy nem jut el a címzetthez. Láttam ilyet már a tv-ben, volt egy nő, aki nem kézbesítette a leveleket, és a nagybátyja pincéjébe tárolta, számláktól kezdve, hivatalos levelekig, és lehet szerelmes levelekig, szerinted mennyi szerelmes párt választott szét. Ők meg nem is tudták.


Már többször írtam, hogy először személyesen, ha oké, akkor ha írsz neki utána már van visszacsatolas, tudod kerdezni, hogy megkapta e a szerelmes leveled, és érdemes visszakérdezni, ha gyanús, hogy miket írtál, mert ha valaki hackerkedik és szemét, az írhat mast a neveben az illetonek. De ez buncselekmeny. De azért írom, hogy ezzel is legyetek tisztaban, ha nincs válasz.


Sajna manapsag ahogy lathattad voltak problemak regebben a facebook-on mikor adatok szivarogtak ki, kulfoldrol.


Szóval az internett világában ezzel is tisztában kell lennie, mert iszonyat nagy félreértést kreaálhat ilyesmi, én minden ilyen embert feljelentenék, mert emberek érzéseivel és életével játszik.


Igy egészen mast jelent az almod, a tudatalattid jelez, hogy ez olyan helyzet, hogy nem egyertelmuen kerdezted a lanyt, es nyuszog, hogy de miert nem szemelyesen kerdezted.


Ez az álom inkább a riasztó hangja, pláne, hogy visszatérő álom.


Mert tudatalatt nem tudod, hogy miért nem válaszolt, és a tudatalattid ki szeretné deríteni.

2020. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Személyes saját profilról írtam, a saját profiljára, mármint Messengerbe.

Viszont ezeket megelőzve, elég zűrös volt a "barátságunk"

2020. jan. 26. 10:51
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha ismerősök vagytok a közösségi oldalon úgy nem a spam levelek közé kézbesítette a facebook. Ha facebook-ról van szó.


Figyi amit irtam mindig tartom hogy érzelmeket először személyesen a kis kezébe adni ha levél formába tudod csak elmondani neki mit érzel introvertált emberként, mert te nem tudod online vagy egyeb formában hogy eljutott hozza az üzeneted legyen az közösségi oldal üzenetküldője vagy bármi. Egy rendszer hiba miatt is hiusulhat meg ilyen csak hogy ne csak a sötétebb oldalát jelezzem ennek a világnak. De ezekkel is tisztában kell lenni aki a digitális világban üzenget mert akkor nincs félreértés.

Valószinűleg a lány is intro és nem tudta mit érez ezért nem válaszolt de a digitális világban jó tisztában lenni a dolgokkal. Volt olyan aki kamu profilra hitte azt hogy az ismerose oldala ilyen is okozhat barati kapcsolati problemat.


Szóval 3 évig úgy szeretted hogy nem léptél ebből tudom hogy egy visszahúzódó introvertált vagy, de személyesen kellett volna egy levelet a kezébe adnod szerintem és most nem nyüsszögne a tudatalattid visszatérő álmok formájában.

2020. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonymousreview60 ***** válasza:
#6: Jogos. Túl gyorsan olvastam a kérdést. Valamit félreolvastam.
2020. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Semmi baj anonymus ne haragudj de nem likeoltalak egyetértően, ugye megérted.
2020. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ahogy?az elsoet sem. Ez az álom nem az elengedesrol es lezarasrol szol. Ez az álom a nyüsszögesről szól. Ami visszatérő soha nem elköszönő!
2020. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
*ahogy az elsoet sem.
2020. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szoktam bölcsen nem egyetérteni a Republic ezen mondatával, hogy: "Soha ne gyere, ha most nem vagy itt!":D, mert mi van ha el sem jutott az üzenet a címzettig.


Mert szegény kismadárt befogták, és évekbe telt kiszabadulnia, de addigra már a lány elköltözött, vagy ott maradt, de a madárka nem találta meg. Vagy mi van akkor, ha útközben az eső lemosta a levelet a tappancsáról és levél nélkül kukucskált az ablakán, a lány meg milyen cuki kismadár vajon miért van itt az ablakom előtt? És szegény hiába csipogna, ha csak nem ért a nyelvén. :D Vagy mi van akkor, ha a kismadár szomjas volt, és egy sárral körbe vett tócsából kellett innia, és így olvashatatlan lett a levél, vagy félreérthető, és mikor kézbesítette a levelet utána mindketten duzzogtak, vagy a lány szomorúan egy olvashatatlan levéllel a kezében gondolkozik, hogy vajon mit akart mondani. Vagy a kismadár másnak kézbesítette a levelet, de nem direkt.

És lehetne sorolni!


Imádom ennek a számnak a dallamát, a szövegét is, de ezt a mondatát nem szeretem, mert nem nézték a többi színét, és bölcsen nem értek vele egyet!

2020. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy ennek az ellenkezőjét is elmeséljem. Kb. 20 évvel ezelőtt, ami már nagyon régen volt nekem is volt ilyen levelem amit egy orgonista srác írt, aki nekem nem tetszett, ő találkára hívott, kínosnak is éreztem ezt a levelet, de én nem mentem, de később személyesen is tisztáztam vele, hogy nem, de én nem is adtam neki még csak félreérthető jelet, amiből ne tudná, hogy nem tetszik. Szóval később személyesen szemtől szembe tisztáztam vele, hogy nem.
2020. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na jó ha őszinte akarok lenni a republic ezen számáról természetvédőként a kismadárra tett felelősséggel amiről nem is tud nem értek egyet. Mert "kell, kell hogy rátalálj" mintha a kismadárnak kéne a lány. A pasi ebbe a számba ilyen téren nem bízott saját magába, mert a madártól várja a boldogságát ahelyett hogy kreatívabb lenne és ő mondaná azt hogy kell kell hogy rátaláljon ő. Ha a kismadárt nemcsak rabszolga mód röpteti hanem imádja és ott van mögötte és távolból csekkolja hogy a kismadár eljutatta e a levelet és látta is hogy a lány mosolyogva leveszi a lábáról és megeteti, megitatja és aztán ő miután látja, hogy eljutott a címzetthez gyorsan eloson ugy kb. Ok. De cserébe a kismadárnak is ő is vigyen a kiszemeltjének amit ő is tud, hogy melyik tojócska, zsályalevelet és rizsszemecskét ezeket csak poénból írom, tudom hogy nem ilyeneket esznek, a kismadár illatával vagy a tollával nem? És mi van akkor hogyha pont az udvarlási szezonba kellett vinnie azt a levelet és így nem tudja ő se a párját megtalálni. Bár egy vicc mese is eszembe jutott ezen számról, de inkább nem folytatom itt, csak azért írom ezt, hogy oldjam a fusztráltságát a kérdezőnek. Lényeg hogy ilyen dolgokat mindig személyesen! De legalább már tudod, hogy miért vele és miért ilyen gyakran álmodsz visszatérő álmokat.
2020. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!