Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért vele? Miért ilyen gyakran?

Mért vele? Miért ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Az az helyzet hogy régebben nagyon szerelmes voltam valakibe. (Első, nagy szerelem (de viszonzatlan volt)),

De most már nem őt szeretem, hanem valaki mást..

És kb. 1-2 hete csak az elsővel álmodok, szinte minden éjszaka.. és a legtöbbször mosolyog..

Miért álmodok vele ilyen gyakran? Mert igaz hogy néha gondolok rá, de akkor sem "normális" ha mindennap vele álmodok.


Köszi. :)



2020. jan. 26. 08:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2020. jan. 26. 13:44
 22/23 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele amiért napközben is gondolsz rá: mert még tudat alatt kötődsz hozzá. A mostani párkapcsolatodban nem minden okés - ezért nyúlsz vissza a múltba, ez jelenik meg a tudatalattidban, s látod álmaidban.
2020. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22-es én nem vagyok biztos, hogy ezt úgy értette, hogy párkapcsolatban van. Hanem úgy ahogy az előzőnél, de lehet hogy tévedek nem tudom. Ezt nem írta, hogy csak most valaki mast szeret. De neki ne közösségi oldalon írd az érzéseid, kezecskéjébe a lapot.
2020. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!