Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszen55 kérdése:

Szerintetek most mit csináljak? Van egy srác aki fagyizni hívott és elkísért valameddig nem teljesen hazáig aztán más nap is elkísért valameddig de harmad nap már nem kísért el és a haverjával elsiettet. Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Kecske, mert mindenki kecske akar lenni!
2017. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocsi de ezt nem értem hogy érted?:D

16/l

2017. júl. 16. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy sietett a haverjával.


Amúgy mitől fosik, hogy nem kisér haza?

2017. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy hogy úgy tűnt valami programja volt vele

nem tudom én se mire vélni miért nem kísért haza

:(

2017. júl. 16. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát attól, hogy a haverjával ment valahova, az még nem jelent semmit. Van magánélete, párkapcsolatban is fog a barátod menni haverokkal... Ahogy neked is lesz programod barátnőiddel. Nem egy tárgy, hanem egy ember, akinek joga van kikapcsolódni, nem sajátítthatod ki őt.


Szal ez semmit nem jelent.


Az már kérdéses, hogy miért nem kísér teljesen haza. Szerintem csak fél, próbáld meg rávenni arra, hogy kísérjen haza. Rendezd úgy a talit, hogy sötétedésbe érj haza (ha engedik) és akkor mond, hogy félsz egyedül. Vagy, hogy érdekes emberek vannak a környéken és nem akarsz velük egyedül összefutni...

2017. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretném kisajátítani csak nem tudtam pontosan hogy ilyenkor ez mit jelent

🙂

2017. júl. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!