Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez a hülyeség "ha meghalsz...

Mi ez a hülyeség "ha meghalsz álmodban felébredsz mert az agy nem bírja elviselni a halált"?

Figyelt kérdés
Én már sokszor meghaltam álmomban ,pl ma is nyomozó voltam, azt vizsgálva ki ölt meg , de van hogy csak átváltok egy másik karakterre, vagy jön egy újabb álom stb. Elég ritkán kelek fel emiatt.
2020. febr. 11. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Egyszer egy álomszakaszban. Álomidőben ez kb 6 perc lehetett, kb 9-10szer haltam meg.


Az emberek semmiről sem tudnam semmit sem. Össze vissza beszélnek..., ne vedd fel.

2020. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig felébredek, ha meghalnék :) sokan vagyunk így ezzel.
2020. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

"ha meghalsz álmodban felébredsz mert az agy nem bírja elviselni a halált"

Ebből a mondatból valami nagyon hiányzik, nevezetesen a VEAAZŐ, mint írásjel.

.

1. Ha meghalsz álmodban, felébredsz...

2. Ha meghalsz, álmodban felébredsz...

.

1.: ha meghalsz álmodban, az agy ugyanúgy elviseli ezt, mintha kezed/lábad törne ki:

2.: ha meghalsz, nincs ébredés.

2020. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Vaezo.
2020. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

#4

Köszi!

Kétszeres elütésem, ami

VESSZŐ

akart lenni.

2020. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azta nins jobb dolgod mint egy irásjeln okoskodni? értetted te mire gondoltam. HA a halálunkról álmodunk sok forrás szerint fel fogunk ébredni, velem ritkán esik ez meg, igaz nem is félek tőle többnyire.
2020. febr. 11. 21:18
 7/12 A kérdező kommentje:
A billentyűzet nem ütötte le a betűket, mielőtt még ebbe is belekötsz.
2020. febr. 11. 21:20
 8/12 907 ***** válasza:

Kérdező, velem 3 eset fordult elő:

1) álmomban meghaltam, majd ébredés nélkül következett egy újabb álom.

2) álomomban mielőtt meghaltam volna, felébredtem (zuhanós álom, ébredéskor magas pulzusszám jelentkezett).

3) tudatomnál voltam, csukott szemmel feküdtem, de mégis álmodtam. Arra tértem magamhoz, hogy szédülés, illetve erős fejfájás+szívdobogás jelentkezett.

2020. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Ezek az álmok általában erősen szorongásosak, üldözik, kergetik, menekül, nyomasztja valami stb. - és ennek "csúcspontjaként" halsz meg álmodban és ébredsz fel.

Ez nem általános, attól függ mennyire erősen szorongásos maga az álom, előfordulhat simán, hogy álmodban meghalsz de mintha misem történt volna "karaktert" váltasz vagy minden ugyanúgy megy tovább.

2020. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6

A logika szabályai szerint a kérdés:

- legyen egyértelmű,

- tartalmazza a szüksége és elégséges információkat.

2020. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!