Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Megláttam egy farkas szerű lényt, a kapuban jártunk, mondtam anyámnak hogy siessen, bár ő nem tartotta félelemre valónak a helyzetet, s közben telefonozott, de én húzni kezdtem, hogy siessen. Fájdalomnak vagy valami ilyesmi néven hívtam a lényt, talán szívfájdalomnak. Elértünk az ajtóhoz, anyám bement, de amikor beakartam zárni az ajtót, nem tudtam, mert az egész levolt jönve, sőt az ajtó melletti falon is volt egy rés, amin keresztül láttam. Ekkor már inkább egy macskának tűnt, aki nagyobb méretű volt.

Beakart jönni, én kiáltottam segítségért, de az nem jött.

Az állat fekete volt, s lila szeme volt.


2020. márc. 14. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy volt egy szorongásos álmod, amiben a tudat alatti félelmedet egy alaktalan, megmagyarázhatatlan lény testesítette meg (hol kutya - hol macska), ami elől menekülni akartál, de nem tudtál (nem tudtak becsukni az ajtót, követni tudott a résen át). Segítséget vártál másoktól az általad félelmetesnek, másnak könnyen legyőzhetőnek vélt félelmeddel szemben (nem vették észre, nem foglalkoztak vele). Enyhe fokú kötődési zavarra utal, azt jelzi hogy édesanyád gyerekkorodban szerinted nem szeretett úgy ahogy te szeretted volna.
2020. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ^^
2020. márc. 15. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!