Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom ugyan azokrol...

Gyakran álmodom ugyan azokrol az emberekről, csak mindig más szituációban. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Gyakran álmodom a volt osztálytársaimról , a külföldi munkahelyemről , és apámról....

Mindig más szituációba keveredek az álmomban.

Ha az osztálytársaimról álmodok akkor többnyire pozitív hétköznapi dolgok történnek.

Apámmal rossz a viszonyom , így én annyira nem örülök neki hogy róla álmodok. Van amikor semmi komoly nem történik , de van amikor iszonyatos nagy vita alakul ki. Szinte tombolok. Álltalában én kiabálok vele valamiért. ( A való életben ő kiabált velem mindig)

A külföldi munkahelyem sem volt egy pozitív élmény. Ezért annak sem örülök hogy arról álmodom.


Amúgy elég magányos vagyok. Érettségi szezonba ( 2 éve ) belezuhantam szépen lassan a depresszióba , és egyre jobban megszakadt a kapcsolatom a kűlvilággal. Pedig régen eléggé "központi" személyiség voltam a baráti körben és szinte az egész iskolában.


Az álmom azt jelenti , hogy magányos vagyok ?



2019. júl. 19. 02:13
 1/2 anonim válasza:
Nem értek ezekhez a dolgokhoz de szerintem lehet hogy a munkahely rossz élményeit nem tudtad még lezárni magadban. Az édesapáddal kapcsolatban pedig lehet hogy nagyon zavar hogy nem tudsz "visszakiabálni" és ezért álmodban "tombolod" ki magad (de ugye az is lehet, hogy csak az adott szituációban nem tudsz ésszerű érvet felhozni és úgy vitatkozni apukáddal a valóságban, így álmodban a sérelmeidet mondod el neki). Az osztálytársak meg lehetnek azok hogy abból ahogy írtad, ebb
2019. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megszakadt az írás 😅 szóval abból ahogy írtad, lehet hogy visszavágysz azokba az időkbe. Kérdésedre válaszolva, igen, lehet hogy magányos vagy, de ez ellen bár nem könnyen, de tudsz tenni.
2019. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!