Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban álom?...

Andariell kérdése:

Mit jelent álomban álom? Mindkét álomra tisztán emlékszem.

Figyelt kérdés
Azt álmomban álmodtam. Majd mikor álmomban felébredtem, akkor egy régiség kereskedő lánnyal beszélgettem és adtam neki az álomból hozott régi érmékből.(kalóz voltam, aki össze fogott a többiekkel és gyönyörű palotákat és elhagyatott nemes házat fosztogatt az előző álomba) kedves aranyos volt, kérdezett arról hogy vagyok mert tudta hogy előtte mentem szét a párommal. Majd mondta hogy be ugrik egy felsoert mert fázik, oda ment be ahol régi barátaim laknak és meg jelent a párom (vele a valóságba együtt vagyunk) és barátok eljöttek cigizni, meglattak és hoztak pálinkát. Majd leányzó is visszatért és a többiek mondták neki hogy ugye nem mondott semmit még és hogy ne is mondjon. De közben ott voltam en is.valaki levert egy üveget és annak a törése felébresztett.

2020. ápr. 5. 06:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Álom az álomban azt jelenti, hogy nem vagy kibékülve a sorsoddal, és lelki életed egyensúlya veszélyben van.

Alkohol: szabadságvágy. Cigi: nem vagy megelégedve helyzeteddel.

Üveg: vigyázz, mert akinek a kezében az üveg volt, lehet, hogy megpróbál félrevezetni!

2020. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!