Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bàrmit olvasok pl. egy cikket,...

Bàrmit olvasok pl. egy cikket, mire a vègère èrek szinte alig tudom felidèzni miről volt szò, kevès dologra emlèkszek belőle? Mièrt? Hogy lehet ezen javìtani? Segìtsetek!

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Az olvasás azt jelenti, hogy megérjük a leírtak tartalmát. Minden mondat után a saját szavaiddal mondd el magadnak, hogy mit értettél belőle.
2019. febr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan dolgokat olvasni, ami igazán érdekel. Lehet az elején képregény, viccek, novellák, bármi.

A lényeg, hogy érdekeljen a témája és koncentrálj.

Szerintem fejleszthető dolog. Könyvekkel is érdemes lenne megprobalkozni, akár olyannal, amit láttál korábban filmen (Harry Potter pl).

Ha nem sikerül fejleszteni, akkor lehet megèri elmenni háziorvoshoz, hogy utaljon be valahova megnezetni

2019. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha nekem is így van. De van hogy elkalandozok olvasás közben.
2019. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!