Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Nagyon durva.

Miért álmodtam ezt? Nagyon durva.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma volt egy nagyon durva álmom és fogalmam sincs miért álmodtam ezt. Az exem szerepelt benne akivel a szakítás után jóban maradtunk. Arról szólt, hogy az exemnek és a mostani barátjának lett egy gyerekük és amikor megszületett kiderült, hogy félig az apja vagyok ezért nekem is foglalkoznom kellett vele. Én feküdtem az exem mellett egy ágyban és a barátja pedig fent egy másik szobában külön. Este felkelt a gyerek és a barátja mellém fektette és együtt aludtunk mint egy család. Az álmomban semmi hang nem szerepelt, néma volt minden. Már rég beszéltem az exemmel és nem is gondoltam rá mostanában. Valakinek valami ötlet?
2020. ápr. 25. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Azt hiszem itt az ideje beszélni vele :)
2020. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2020. ápr. 25. 19:12
 3/4 csak_ egy_ lány válasza:
100%
lehetséges hogy nem tetted még túl magad az exeden
2020. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem durva. Ha kotlós lett volna benne. Na az durva lenne
2020. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!