Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban két sötét alakot láttam felbukkani akiknek fehér csilogó szemük volt. Egy földútom sétaltam és egy kutyát kerestem akit vegül meg is találtam. Hívogattam, hogy jöjjön haza velem, de látszott rajta, hogy nagyon félt. Amikor elindultam volna visszafelé megjelent a két alak előttem és éreztem a félelmet amit kiváltottak belőlem és arra ébredtem, hogy azt kiáltom, hogy tűnjetek el. Mit jelenthet ez az álom?

2020. máj. 8. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit
2020. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látom ,te mindenkinek azt mondod, hogy semmit!
2020. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A „gonosz szem” ellenséges hatalmat jelez, amely megfoszt ítélőképességünktől. Az út:Az életút, annak aktuális szakasza. Remélem, tovább tudott haladni rajta. Az ésszerű, a valóságnak megfelelő irányt fogja választani. A továbbhaladás nehézségei konfliktusait mutatják. Az út menti tárgyak, a találkozások, de még göröngyössége is figyelmet érdemel.

Kutya:A legrégibb és leghűségesebb háziállat, ám az ókori Egyiptomban halálisten, a görögöknél a pokol őrzője. Az álom egyidejűleg tükrözheti mindkettőt, a ragaszkodást és az elmúlást. Szoros kötődése miatt a kutya átveszi környezetének érzelmeit, néha szinte gazdái helyett betegszik meg.

2020. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy félelmeid vannak, mert ez egy szorongásos álom volt. A félelmed lehet múltbéli esemény, trauma, "démon" ami kísért, de lehet jövőbeli esemény bekövetkezésétől való félelem.

A kutya azt jelenti, hogy kötődési "hiányod" van, kötődni, tartozni szeretnél valakihez, szeretethiányt jelez.

Helyezd a fentieket a meglévő élethelyzetedbe és megérted mit akart üzenni a tudatalattid az álmoddal.

2020. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!