Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt vele?

Miért álmodtam ezt vele?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategóriába írom ezt, de van egy férfi aki nagyon bejön. Közben összejött egy csajjal, akit még nem láttam mégis velük álmodtam ma. Már nem is tudom táncoltak vagy valami ilyesmi egy udvarban, én odamentem leültem egy fa mellé és néztem őket, pedig alapból is fáj hogy összejött mással,de én néztem őket. Meg mesélte a csaj hogy szinte már minden cucca ott van a férfinél, meg mikor megpuszilta én direkt elfordultam, és végig amíg ott ültem azon gondolkoztam álmomban hogy miért történik velem ilyen. Szóval az a rossz érzés álmomban is ott volt és nem értem, miért álmodtam ilyet?
2020. máj. 9. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Voltak erotikus jelenetek is? A csaj letérdelt elé? Közben a srác felnyögött?
2020. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi erotikus jelenet nem volt, csak a puszi, de akkor is elfordultam, mert nem akartam látni.
2020. máj. 9. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kár!
2020. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ezoterikus. Ez foglakoztat, ennyi.
2020. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!