Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna értelme megkeresni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna értelme megkeresni? A minap vele álmodtam, pedig már évek óta semmilyen kapcsolat nincs közöttünk. Felismerne egyáltalán? Emlékezne rám? sztori lenn.

Figyelt kérdés

Már több mint 6 év hogy Németországban dolgoztam egy kisebb városban.

Megismertem néhány ott dolgozó magyart.

Volt egy, akkor már közel 33-35 éves srác, akivel sokat beszélgettünk, kedves volt, olykor segített is, ha kellett.

Több hónapnyi ismeretség után történt, hogy késő éjszakáig beszélgettünk, egy teraszon, majd hazakisert. szigorúan csak a lakás előtt megállt, majd en voltam az, aki behívtam. Tudtuk, hogy mit akarunk igazából.de Konkretan szexre nem került sor, mert offoltam a dolgot az utolsó pillanatban, pedig minden jó lett volna, csak ráparaztam.

Csak csókok voltak, érintések, hajszálon múlt minden. Igazából nem lett mérges,tiszelettudóan de csalodottan hazament.

Nem váltunk el haraggal, csak semmi nem folytatódott.

én nem sokkal később kb 3 hétre rá hazakoltoztem, ő még ismerősök infói alapján nemrég is kinn dolgozott, ugyan máshol.

Eszébe jutottam néha vajon?



2020. ápr. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha emlékszik is, nem szívesen gondol vissza a történetre

"Basszus, pedig majdnem sikerült..."

"Miért voltam ennyire toketlen?"

De valószínű, hogy azóta feldolgozta ezt :D

2020. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magányos vagy, s az elérhetetlenen tipródaz. Fölöslegesen.

Túlbonyolítod. Csak szexet akart, nem többet.

Nem jött össze. Mivel túlzottan nem érdekelted, ejtette a témát.

Éli az életét, lehet, már párkapcsolatban.

Ne alázd magad azzal, hogy hülye helyzetbe hozod magad.

Néz körül itthon.

Az álmokat meg tedd oda, ahol a helyükbvan.

2020. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem folytatódott, akkor gondolom nem jelentettél neki sokat. Én nem keresném.
2020. ápr. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem keresném a helyedben. Nincs értelme.
2020. ápr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem magányosnak érzed magad és hiányoznak számodra ezek a meghitt pillanatok. Az érzelmek hiányoznak, amit ezek az álomképek szimbolizálnak.
2020. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!