Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a pasinak hogy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasinak hogy vele álmodtam? Ti elmondanátok egy pasinak akivel ismerkedtek hogy vele álmodtatok? Ez egy plusz pont lenne ha elmondanám vagy inkább ne?!

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanám le, kicsit nyomulósan hangzik, és rögtön arra gondol,hogy beindul az erotikus fantáziád. Tudom, én is tettem már ilyen lépést. Azonnal visszakérdezett,hogy erotikus álmom volt legalább?Nem mondom,hogy ezt rossz néven vette, de nekem kicsit fura érzésem volt utána.
2019. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam egy tanárnőmnél. Soha nem adott jeleket, hogy érdekelném, majd 4-5 hónap múlva elmondta, hogy velem álmodott. 3 évig jártunk. Ebből 2 évet együtt éltünk.


Mit veszíthetsz?

2019. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En egyszer elmondtam, es utana a srac jött ijen dumakkal nekem amiröl latszott hogy ordas magy kamu. Magyaran olyan idiotan füzött hogy a sajat gondolataimat tükrözte csak vissza, ennyire futotta nàla.
2019. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!