Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok olyanról, akit...

Paradicsom31 kérdése:

Miért álmodok olyanról, akit egyáltalán nem kedvelek, sőt, taszít is az egész lénye?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akinek sajnos eléggé bejövök, és amint vége lett a kapcsolatomnak, pár nap után már bepróbálkozott nálam. Akkor eligazítottam, de folyamatosan érzem, hogy nem bírok a közelébe lenni, annyira irritál. Egyébként nem tetszik, semmi ilyesmi, ha valaki erre lyukadna ki, én edzek heti ötször, egészséges életmódot folytatok, ő teljesen az ellentétem. Nem ítélkezek így, de mindenkinek van egy ízlése,.. Nekem ezért a több, mint 100 kilós, igénytelen, egészségtelen férfiak nem az ízléseim.

Azóta van már 1 éve kapcsolatom, boldog is vagyok, de még néha mindig érzem, hogy nyomul rám.

Most ezzel a személlyel álmodtam. Álmomban folyamatosan figyelt engem, nyomlzott utánam, sőt, fotókat és videókat gyűjtött rólam.

Mit jelenthet ez?



2020. máj. 14. 13:07
 1/2 Fish1 ***** válasza:
A tudatalattid kivetélüsei álmodban. Semmi több. Az álmok nagy része félelmekből vagy vágyakból fakad. Esetedben a félelem attól,hogy tovább nyomul.
2020. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz róla, mert ébren erős (negatív) érzelmeket élsz át vele kapcsolatban, és az agyad ezeket így dolgozza fel éjszaka, álmodban.
2020. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!