Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire érdekel titeket az...

Mennyire érdekel titeket az álomfejtés művészete és a saját álmaitok megfejtése?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 00:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

"művészi szinten"?

Művészi szinten csak a politikusok tudnak hazudni, az álomfejtők egy szinttel lejjebb vannak.

2020. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sokszor van, hogy nem emlékszem az álmaimra, de természetesen van olyan is amire igen, néha még túl élénken is az utóbbi időben.


Vannak olyan álmaim amelyekről tudom, hogy miért álmodtam és szerintem nincs egyáltalán nincs jelentése.


Viszont vannak olyan álmaim, amelyeket a mai napig nem értek, de élénken emlékszem a rájuk. Egy-két álmomra egyáltalán nem tudok magyarázatot találni.


De volt olyan, amire sikerült és hát nem tévedett sokat...


Szóval lényegében engem érdekel, de nem értek hozzá. Vagy örök rejtély marad a jelentése vagy valahogy rájövök egyszercsak.

2020. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztalom, hogy amikor az életünk egy kiegyensúlyozott periódusba lép, kevésbé emlékszünk az álmainkra, mert nem nagyon van szükségünk útmutatásra. Ahogy felmerül valami probléma az életben, egyre gyakrabban álmodunk és egyre élenkebben emlékszünk rá. Ha nem foglalkozunk vele vagy pedig nem hallgatunk a belső utasításainkra, tehát napközben nem úgy cselekszünk, ahogy a belsőnk szeretné és már nagyon szeretne a belsőnk figyelmeztetni, hogy rossz úton járunk vagy ne kövessünk el valami hülyeséget, akkor pedig rémálmot küldd, hogy felfigyeljünk rá. Nálam ez van és sok embernél ezt tapasztalom.
2020. máj. 26. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!