Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodunk hülyeségeket,...

Miért álmodunk hülyeségeket, miközben ezekkel nem foglalkozunk?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Olyan az álom, mint a gazdája.
2020. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha foglalkozni kezdesz vele, akkor megérted miről szól az álom és mit akar üzenni neked. Ha nem foglalkozol vele, akkor csak zagyvaság marad.
2020. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert az álmok szimbolikusak, meg álmunkban az agyunk összekapcsol egymással olyan dolgokat, amiket tudatosan, ébren nem kapcsolnánk össze. Az álmaink a tudatalattinkból dolgoznak, ahol sok olyan dolog van, amire ébren már nem is emlékszelünk, vagy soha nem is tudatosultak. Mindez összemosódik azokkal a dolgokkal, amik a tudatunkban vannak, napi történések, stb.
2020. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma meg valami ilyet álmodtam...


Valami ilyesmi volt asszem. A toy story 5-ről álmodtam :D

Valami olyan lehetett hogy az egész valóságshow volt, és Andy anyja nem is ő volt, hanem csak szereplő. Majd a játékok segítettek Andynek :D mintha valami tévét/filmet néztem... utána vége lett és mindenki boldog. De aztán kamera mutatja, hogy még mindig valóság showban vannak. Valami ilyesmi lehetett :D pedig nem is foglalkoztam ilyen filmekkel! Mit gondoltok?

2020. máj. 24. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!