Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok. Egy...

36 hetes kismama vagyok. Egy ideje el kezdett foglalkoztatni a halvaszületés, azóta ez motoszkál a fejemben. Nagyon félek hogy nehogy nálam is bekövetkezzen. Szerintetek ez egy rossz megérzés vagy csak hülyeségekre gondolok? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Beiigazolódott?

2013. márc. 10. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy amolyan szülés előtti félelem. Próbálj meg nem ilyenekre gondolni, hessegesd el ezeket a gondolatokat valami széppel.
2013. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is voltak ilyen hülye gondolatok a fejemben. Vagy pl beteg gyerek...stb.

Nem mondom, hogy normális de azt sem, hogy nemnormáls dolog ilyenkre gondolni...nyilván az embernek eszébe jut akarva akaratlanul.

Nem, nem igazolódott be, hála az égnek. Itt áll mellettem, nézi Thomast ezerrel, közben cirogtja a lábamat:-)

Nyugodj meg, tereld a gondolataidat el...ne éld bele magad a hülye dolgokba, ez a lényeg.

Sok boldogságot :-)

2013. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem hogy nem lesz baj. Csak ilyen hülye időközönként törnek rám az érzések. Például ha arra gondolok hogy milyen jó lesz ha már mehetünk sétálni akkor olyan érzés tör rám mintha ilyen soha nem következne be, hogy ilyen nem lesz. És ettől olyan mint egy rossz megérzés. Remélem elmúlik.
2013. márc. 10. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden terhes nőnek vannak rossz gondolatai, álmai a babájával kapcsolatosan. De ne gondold, hogy ennek van bármi jelentősége! Hessegesd el őket, és gondolj szép dolgokra!
2013. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pozitívan gondolkodni, mert tényleg bevonzhatod a bajt. Nálunk az történt, hogy a férjem új névtáblát csináltatott a kapura, amire már a születendő fiúnk nevét is ráíratta. Én nekem nagyon rossz érzésem lett, egész nap üvöltöttem vele, hogy ilyet nem szabad csinálni. Ez szombaton volt, vasárnap este nem éreztem mozogni a babát. Mire beértünk a kórházba már nem élt. 36 hetes terhes voltam. Boncolásnál kiderült, hogy egészséges volt, nem tudják az okát mi történt.
2013. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De szomorú:-(


Tényleg ne gondolj ilyenekre.

2013. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!