Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A fürdőszobai tükörrel szemben álltam és magamat néztem a tükörben, de csak a felső testemet láttam. Sokkal soványabb voltam, mint a való életben. Volt rajtam valami sportmelltartó szerűség, de az nagy volt rám, ilyen szürkés színe lehetett. A hajam az felvolt kontyozva, talán, de nem lógott az arcomba és kiemelte azt, hogy eléggé bevan esve az arcom és a szemeim is sokkal karikásabbak voltak, mint (szintén) a való életben. Nem éreztem semmit amikor néztem magam, és nem csináltam semmit, csak néztem magam. Aztán elkaptam a tekintetem a tükörről és lenéztem a lábamra, de mielőtt megláthattam volna a lábam felébredtem.

2020. máj. 31. 23:06
 1/8 anonim válasza:
Talán azt jelenti, hogy kevesebbnek tartod magad,mint ami valójában vagy.
2020. jún. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet félelem is a háttérben. Amúgy ez nem olyan kirívó álom.

Én például múlt héten álmodtam nagyon furcsát. Talán mert este a Gyűrűk ura egyik részét néztem meg, előtte a híradót. Álmomban egy kövér törpe jelent meg, aki odament egy malachoz, köszönt a malacnak utána elkezdte abúzálni, akkor vettem észre hogy a malac Magyarország formájú és miközben a kövér törpe abúzálja, a malac szájából aranytallérok peregnek, amit egy kövér ember felfog egy nagy kosárban. Szörnyű volt. Gondolkoztam mi lehet a jelentése és arra jutottam, hogy féltem Magyarországot.

2020. jún. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


"A hajam az felvolt kontyozva, talán, de nem lógott az arcomba és kiemelte azt, hogy eléggé bevan esve az arcom és a szemeim is sokkal karikásabbak voltak, mint (szintén) a való életben."

Ezt a részt nem értem. A valóságban karikásak a szemeid, de a soványabb tükörképednek még sokkal karikásabb volt az arca?


Ahogy olvastam, az volt az érzésem, hogy a sovány tükörképed nem volt valami boldog. Pedig lehet most minden vágyad az, hogy olyan legyél, mint a sovány tükörképed, mert azt hiszed, akkor boldogabb lennél. De lehet, hogy a problémákat nem a külsőd okozza...


Legyen szép a napod!

2020. jún. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Szia, igen, a soványabbik tükörképemnek sokkal karikásabbak voltak a szemei, mint ugye a való életben.
2020. jún. 1. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:

ez egy érdekes álom.


A tükörben önmagad látod.

A tükör azt mutatja meg amilyennek érzed magad.

Mond nem viseltek meg a karantén hónapjai?

Mennyire vagy kipihent?

2020. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Nem viselt meg a karantén, bírom a bezártságot. Viszont kipihentnek nem igazán lehetne mondani.
2020. jún. 2. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztázni szeretnéd(fürdőszobai) ki vagy(magamat néztem), mi értelme az életednek(tükör). De csak gondolkodni és az érzelmekre vagy képes(csak a felső testemet láttam) ösztönösségre, szexualitásra már nem. Sokat szenvedsz, gyötröd magad(Sokkal soványabb voltam). Szeretnél örömet okozni másoknak(sportmelltartó), de kételkedsz magadban(nagy volt rám), unalmasnak tartod magad(szürkés színe). Nőiesnek tartod magad, de ezt diszkréten adod elő(A hajam az fel volt kontyozva) inkább a személyiségedre helyezed a hangsúlyt(arcomba és kiemelte azt), hogy mennyire gondterhelt vagy(be van esve az arcom) és nem látod a reményt(szemeim karikásabbak) bizonytalan vagy a világgal, önmagaddal kapcsolatban(lenéztem a lábamra..).
2020. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2020. jún. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!