Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (víz,repülő, ház, létra)

Figyelt kérdés

A tegnapelőtti álmomban megjelent az exem (már 2 éve nem beszéltünk, tudom róla, hogy külföldön dolgozik), végeláthatatlan vízben (talán tengerben) voltunk, egy idő után szilárd talajt ért a lábunk, pedig nem volt part a közelben. Mutatott egy képet, amin a víz fölött alacsonyan több személyszállító repülő repült szembe, a háttérben szép rózsaszínes, lilás naplemente. Kérdeztem tőle, hogy hol van most, de nem válaszolt, csak mosolygott. Utána meg hirtelen váltás, és én otthon voltam, kinéztem az ablakon és láttam, hogy egy létrát támaszt a háznak és elkezd felmászni.

Szerintetek mire utal ez az álom?



2020. máj. 25. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Azt,hogy jön az árvíz.

Legjobb esetben csak csőtörés lesz.

2020. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te és az exed nyakig voltatok a munkában(végeláthatatlan vízben voltunk). Aztán(egy idő után) utolértétek magatok, több időtök lett egymásra(szilárd talajt ért a lábunk), pedig nem volt rá remény(..part a közelben). Az exed beszélt(mutatott) az álmáról, vágyáról(egy képet), hogy itt a lehetőség(víz fölött alacsonyan) megvalósítani az álmaitokat(több személyszállító repülő) közös célok érdekében(repült szemben). Ez tetszik(szép), mindennél fontosabb(rózsaszínes, lilás) és az utolsó lehetőség(naplemente) a számodra. Kérdezted, hogy érzi magát(..hol van most)? Köszöni szépen , jól(..csak mosolygott). Azt válaszoltad(utána meg), hogy egyedül vagy(otthon voltam) nyitott vagy(kinéztem az ablakon) arra, hogy megvalósítsa a célját(létrát támaszt a háznak) és összejöjjetek(elkezd felmászni).
2020. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :) <3

Második te amúgy honnan tudsz ilyen sokat az álmokról?

2020. máj. 27. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Innen a gyakoriról. Érdekel a pszichológia, álmok és a tarot. Gyakorlat teszi a mestert.
2020. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!