Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodunk? Miota gyakran...

Miert almodunk? Miota gyakran kelek fel a babamhoz folyamat almodok es ami a legerdekesebb, hogy felkelek es aztan folytatom ugyanazt az almot mint felkeles elott volt

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz, mert a baba miatt felületesebben alszol. A mélyalvás fázisában már nem álmodik az ember, de a baba miatt te kevesebbszer jutsz el odáig.
2019. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt hallottam mar de en azert nem ertek ezzel egyet mert en nagyon kipihent vagyok ahoz kepest, hogy sokszor felkelek ejszaka. Regebben mikor egesz ejjel aludtam es nem is almodtam volt, hogy egesznap faradt voltam, most egyaltalan nem
2019. febr. 13. 12:36
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Egy éjszaka kb. 3-4- szer álmodik az ember, de csak az utolsóra emlékszik. Ha te most éjszaka felkelsz 3 óránként, akkor nagy eséllyel emlékezni fogsz az adott szakaszban lezajlott álmodra, mindre.
2019. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!