Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elgondolkoztatott valami amit...

Elgondolkoztatott valami amit ma álmodtam! Mondhat ilyet?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy én egy 13 éves lány vagyok.

Ma éjjel álmodtam valamit,ami megtörtént tanév közbe.

Ez történt:


Kérdezte barátnőm hogy adnék-e neki egy tollat!!(nem volt tolltartó)

Mondom persze.

Erre a tanár ezt kiabálja nekem!!


"Mit beszélgetsz te ökörborjú valaki akar tanulni attol hogy te egy utcaseprő senki leszel..

Még egy ilyen kapsz szaktanári figyelmeztetést...

Bunkó..."


Emlékszem majdnem sirtam 19 osztálytárs elött azt a megaláztatást...

Mindössze csak egy tollért..

Emlékszem az egyik fiú osztálytársam még mondta is hogy ez nem normális...

De szünetbe az a sok szem aki engem nézett.

Meg hogy ne foglalkozzak vele mert nem normális...

Beszélhet igy egy tanár..

Álmomból sirva keltem fel


2010. aug. 2. 13:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt is mondta hogy paraszt
2010. aug. 2. 13:22
 2/19 anonim ***** válasza:
igen ,a tanári diplomával az inteligenci néhol köszönő viszonyban sincs.
2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Na most ez csak egy álom volt, vagy valóban megtörtént???Ha megtörtént és most újra megálmodtad, akkor ezt úgy hívják, hogy rémálom, mivel mélyen belegázolt az önbecsülésedbe a tanár....
2010. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Szió.

Nem lehet, hogy azért álmodtad ezt, mert nem teljesítettél képességeidnek megfelelően az előző évben? Esetleg úgy érzed, nem tettél meg mindent a tanulással kapcsolatban? Lehet, hogy félsz a sulikezdéstől, ha jól gondolom, jövőre fogsz felvételizni, igaz? Suliválasztás stb, sok stressz. Esetleg sokat szoktál csevegni órákon. Ezeken gondolkodj, de nyugi, nem jelenti azt ez az álom, hogy meg fog történni:) Én álmodtam egy olyat, hogy tesiórán a tanár mindenki előtt megalázott, mert valamit nem csináltam meg. Ez azért lehetett, mert az életben már megtörtént és félek a következő évtől.

16/L

2010. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Megtörtént!! Már nem emlékeztem rá és most újra
2010. aug. 2. 13:35
 6/19 A kérdező kommentje:
Bárcsak egy álom lett volna,de sajnos megtörtént
2010. aug. 2. 13:37
 7/19 anonim válasza:

Sajnálom, hogy ilyen tanáraid voltak/vannak. Együtt érzek veled,mert nekem is volt egy ilyen tanárom, hogy hasonlóan beszélt velem, mint veled, egy rosszul sikerűlt matekdolgozat miatt, akkor kb. olyan 11-12 éves lehettem. Valami olyasmit mondott, hogy így soha nem fogok gimnáziumba kerűlni, csak szakmunkásba, és nem lesz belőlem senki...most idén, pedig megszereztem az érettségi bizonyítványomat, és pont az nap futottam vele össze amikor kiosztották, és már mentem haza...

Így tényleg nem beszélhet egy tanár, és tényleg ne foglalkozz vele!

2010. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
*javítom: sikerült
2010. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék sok mindent elérni az életbe de még elösször jön a 7/8
2010. aug. 2. 13:42
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk általánosban két csoportra osztottak minket szép szilvák és rohadt szilvák,azóta az egyik "rohadt szilva" öngyilkos lett de tuti ezzel kezdődőtt nála a lejtő...Pszichológia vizsgához kötném a tanári munkát mert a gyereknek van lelke is.
2010. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!