Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy mostanában...

Mit jelent az hogy mostanában a legtöbb álmomban nem látok jól, alig bírom kinyitni a szemem és minden elhomályosidik, de utána egy kis időre minden tiszta és ez a körforgás megy mindig?

Figyelt kérdés
Már több hónapja vannak ilyen álmaim. És fura de kb pont azóta mióta eléggé megváltozott az életem. Lelkikeg nagyon rosszul vagyok és sajnos depressziós lettem. Csak azért írom hogy hátha van-e valami köze az álomhoz. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 10. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy elveszíted a kontrollt.
2020. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pelgrim ***** válasza:
Igen álmodnak köze van hozzá, álmod a lelkiállapotodat tükrözi. Depresszió nagyon leszűkítheti az ember tudatát, szellemi látáskörét, „minden elhomályosodik”. Nem véletlen, hogy ilyen álmaid vannak, de ott van a remény, hogy rövid időn belül „de utána” egy rövid időre javul a helyzet „egy kis időre minden tiszta”. Sajnos ez ismétlődni fog mindaddig míg lelkiállapotod nem javul, míg depressziód meg nem szünik.
2020. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamit nem akarsz észrevenni a környezetedben, vagy úgy általánosságban az életben.

Én arra gondolok,hogy pl azt, hogy valaki úgy szokta mondani, hogy az élet egy színdarab, amit mindannyian közösen raktunk össze születésünk előtt. Hogy mik pl azok a dolgok, ami által tanulhatunk, fejlődhetünk ;akár számunkra negatív dolgok is, amitől "feljebb léphetünk", előbbre léphetünk tudatosságban, de vannak pozitívumok is, pl olyan ember is lehet, akivel csak beszélgettek, és sokat tanulhatsz tőle észrevétlenül is; tehát hogy pl vannak olyan elkerülhetetlen találkozások, ebből létezik jó is, rossz is; de szóval hogyha pl végül a fejlődésedet szolgálja; meg hogy tehát a Világ érted van, hogy te pl megtapasztalásokat gyűjtsél benne, és itt van előtted ez a lehetőség. Meg ilyenek jutnak eszembe most; remélem, mindent jól írtam. Na, tehát,hogy mi raktuk össze az életet, ezt a "színdarabot" aszerint, hogy mit szeretnénk megélni, megtapasztalni.

2020. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet be van gyulladva a szemed vagy alvas alatt vmi irritalja.


A szervezet jelzesei beszivarognak az àlomba

2020. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!