Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyeneket?

Miért álmodtam ilyeneket?

Figyelt kérdés
3 éve meghalt az unokatesóm és kb 3hónapig folyamatosan vele álmodtam utána h rákos és meg fog halni. Az egyik például oylan volt h a saját temetésére jött el és beszélgettünk a temetésén és aztmondta h már kezd fel nyílni a szeme. Miért álmodtam ezeket?
2010. aug. 3. 14:48
 1/3 anonim válasza:
Mert nem tudtad feldolgozni, h nincs köztetek. igy az álmodba jelent meg. Szerintem valami ilyesmi lehet...
2010. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem sem tudtad feldolgozni.. és az mélyen úgy érzed, hogy az álmoddal magad mellett tudhatod!!
2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az én papám 3 éve halt meg. halála előtti napon megálmodtam a halálát. bővebben azt hogy a korházi ágya mellett ültem és beszélgettünk. kicsit félhomály volt de jól láttam őt. egyszer csak hallottam a hangot hogy meghalt. ugy lett vége hogy nem sírtam csak lehajtottam a fejem és elsötétült minden. nagyon komoly és élethű volt.
2010. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!