Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt/van ez, hogy...

Miért volt/van ez, hogy ilyeneket álmodok/álmodtam?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és már többször megálmodtam a halálomat, vagy többször álmodtam halottakkal.


1.Látom a koporsómat, anyáék sírnak, és azt kérdezték, hogy hogyan mondják el mindenkinek, hogy meghaltam.Én meg mondtam, hogy itt vagyok...de nem hallottál.Aztán elmetnem sétálni(gondolom vmi szellem voltam) és csak egy ember látott, aki akkor a barátom volt. ez ennyi.


2.Egy ismeretlen szigeten vagyok.Felülről szemlélem a dolgokat, és látom, hogy a mocsarakból előjöttek a halottak...de ilyen zombi félék.Aztán meg tőlük menekültünk(nem tudom, hogy kikkel)volt sok nagy ház, és mint a filmekbeb átugrottam a tetőkön.Alul meg ott voltak a halottak...

3.Tesómat láttam h ott fekszik a földön...halva :SS


4.Ott voltam, ahol mamám lakik.Egy ismeretlen szellemet láttam, aki azt mondta, hogy keressem meg a végrendelet, különben a 'rosszak' kezébe kerül.Én el is kezdtem keresni.Meg is lett később, és elég rejtélyes volt, mivel ilyen fura figurák voltak rajta.Közbe meg üldöztek ezek a 'rosszak'.Nem kaptak el.Ennyire emlékszem.


5.Azt álmodtam, hogy szíven lőttek.Kikeltem a testemből, és jött anyukám, és mondtam neki, hogy meghaltam, és ott sírtam rajta, de ő nem sírt, hanem ilyen közömbös volt.


Előre is köszönöm a válaszokat.Többször olvastam, hogy a halál, az hosszú életet jelent.Na jó, de ennyiszer álmodni ilyet :S...ez mind egy-két-három hét alatt történt.Kivétel az első, ami nyáron.Nem nézek sok horror filmet, vagy ilyesmi.Nem tudom, hogy miért lehet ez.Kicsit megrémíszt :S :S


2010. jún. 2. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy hosszú lett.Meg a pár hibáért is bocsi :D.
2010. jún. 2. 17:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy esetleg előző élet beli emlékek próbálnak előjönni...pontosabban,előző életed vége szövődik bele álmodba,átéled újra,hogy milyen volt azután,miután meghaltál.
2010. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges, de azért ennyi féle módon csak nem halhattam meg.És nem is nagyon voltak ilyen régies dolgok benne.Kivétel a 4.nél, ott azért kicsit retros.Nem tudom, lehet, érdekes.Köszi :)


Egyéb ötletek? :)

2010. jún. 2. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért fáj neked egy-két ember hülyesége? Amikor neked is vannak hülyeségeid. Ezt jelenti az álmod, amikor meghalsz. Nem vészes álom. Gondolkozz el rajta!
2010. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak félsz a haláltól. Régebben én is sokszor álmodtam halállal. A szeretteim halálával, valószínűleg azért mert nem szeretném elveszíteni őket. Álmodtam már én is zombikkal, valószínűleg sok ilyen filmet néztél :D (én bizony kőkeményen irtottam őket álmomban)
2010. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

17:20 háát nem tudom, már régen volt.Szóval már nem tudom, hogy mi zavarhatott :D.De azért köszi :)


17:44 az lehet, hogy félek a haláltól, pedig nem szeretnék, habár inkább az időtől félek, hogy kimaradok vmiből és hamar meghalok... :S.Egyszer-kétszer néztem zombis filmet.Elég is volt :DD mert bizony már sokszor álmodtam zombikkal, de mindig menekültem. :D xd köszi a válaszod :)

2010. jún. 2. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég 1 horror film és az 1 2 évig is visszatérhet anélkül,hogy észrevennéd.
2010. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!