Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy valahogy meghaltam (nem tudom hogy) és szellemként tudtam beszélgetni a szüleimmel. Van egy telkünk és a teleknek az utcájában mentünk 3-an gyalog, és hál istennek jobban viselték a történteket mint ahogy azt mindig is gondoltam és ez megnyugtatott. Amíg sétáltunk, beszélgettünk, az már homályos hogy miről de azt kedvesen azt mondták hogy mostmár menjek el innen mert nekem máshol van már dolgom. De éreztem hogy nagyon szomorúak és hiányzom nekik, de valahogy jobban viselték, mint amire gondoltam. Nyári nap volt. Aztán álmodtam még ezzel kapcs. de arra már nem emlékszem.

Szerintetek mit jelenthet mind ezoterikai, mind lélektani szempontból ez az álom?

24/n



2020. júl. 25. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát, ha jól értem, a szüleid meghaltak már a valóságban is (részvétem, ha így van). Annyi lehet, hogy nagyon hiányoznak, neked (természetesen) és persze te is nekik (odafenn), ezért meglátogattak téged álmodban. Az is segítene, ha valahogy fel tudnád idézni, hogy iről beszélgettetek, mert lehet, hogy abból kiderüklne egy-két dolog.
2020. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem haltak meg!
2020. júl. 30. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg külön éltek? Már elköltöztél tőlük, vagy esetleg nem ők neveltek fel? Az a baj hogy ehhez tudni kéne kicsit többet a hátteredről is. Milyen a kapcsolatod a szüleiddel, mint fentebb írtam együtt éltek-e, stb?
2020. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!