Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A 13 csillagjegyről álmodtam...

A 13 csillagjegyről álmodtam és azt is tudtam álmomban, hogy mikortól meddig tart, és eddig nem is tudtam, hogy létezik csak miután reggel utána néztem. Lehet ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Az is bármennyi lehet ha úgy vesszük. Bárki gondolhat egyet és kitalálhatjahogy most aki X időben született annak X jegye van és bármit mondhat rá. Ilyen a horoszkóp: semmi alapja
2020. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nézz utána a 13 Csillagnemzetség történetetének! :)
2020. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Na, mire jutottál közben?
2021. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem viccelek, én is ugyanezt álmodtam tegnap, és egyel több volt, tehát 13
2022. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

@Előző.

Mi volt a 13. nálad?

2022. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A göncöl, de nem teljesen az volt, mert szimmetrikusan tükröződött, aztán abból egy állat képe jött elő, egészen pontosan egy róka (én annak ismertem fel, de nem teljesen volt olyan) , de ez elég furcsa és bizarr volt, és számomra érthetetlen, hogy miért láttam mindezt
2022. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!