Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik érzelmes vízöntő nő?

Létezik érzelmes vízöntő nő?

Figyelt kérdés
10/mennyire találjátok magatokat erzelmesnek? :D

2020. jan. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet, például Rák holdjeggyel.
2020. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legendákban talán, olyan az összes, mint C-3PO a Star Warsból
2020. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Feledzsdel/felejtsd el! Hacsak nem Rák, Halak aszcendense, holdja van.
2020. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%

Létezik! Vízöntő nő vagyok (mondjuk azt hozzá tenném, hogy mérleg aszcendensem van) nagyon ragaszkodó vagyok, szívből szeretek. Kevés embert engedek magamhoz igazán közel, de hozzájuk a végsőkig ragaszkodom. 3 éves vagyok már együtt egy vízöntő férfival, és ő is nagyon ragaszkodik hozzam, ahogy én hozzá. Tiszta szívemből szeretem, és csodálom, és fel is nézek rá, mint férfi, pedig még csak 20 éves.


19/L

2020. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm attól függ milyen dolgokban🤔én próbálok mindent más szemszögből nézni, pár éve(kb 5) nem nagyon ugrok bele elő ítéletekbe(nyilván van, hogy gondolatban megvan az előítélet, de attól még nem hagyom, hogy uralkodjon és inkább utána járok dolgoknak), igyekszem nyitottnak lenni különböző dolgokkal, illetve a saját dolgommal foglalkozni😊

Vízöntő Nap Skorpió aszcendessel

2020. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bakker félreolvastam🤣🤣🤣 na kell nekem este olvasnom🤣🤣🤣

Amúgy igen, eléggé érzelmes vagyok, csak nem mindenkire tartozik:) 10/5-7

De inkább érzékeny

2020. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!