Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik csillagjegy váltás?

Létezik csillagjegy váltás?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy fordulópont az életemben, gyakorlatilag kicserélődött a gondolkodásom. Ez az aszcendensem jegyében történt, és azóta azt vettem észre, hogy egy az egyben az aszcendensemmé változtam. Hozzáértők válaszát szeretném kérni. Köszönöm. :)

2020. aug. 18. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen! Ha hirtelen mondjuk kiderül, hogy mégsem december 8-án hanem június 11-én születtél akkor létezik.
2020. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten újjászülettem ott akkor abban a pillanatban. Ez már évekkel ezelőtt történt. Nem vagyok egy spirituális emberke, de nagyon szembetűnő a változás és érdekel, hogy mi történt, van-e rá bármi magyarázat.
2020. aug. 18. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában ilyen nemigazán van, hanem a lassú mozgású planéták tranzitjai átalakító jellegűek, mert mélyen érintő helyzeteket jelölnek amik tapasztalatokat szülnek értelemszerűen, és a gondolkodás megváltozik, tehát fejlődsz.
2020. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mahadása váltásod volt. 5-7-szer fordul elő egy átlag élethosszban.
2020. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ahogy idősödik az ember, úgy egyre jobban elkezd dominálni az aszcendens, szóval talán ezért.
2020. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!