Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Stressz hatására lehet ilyen...

Stressz hatására lehet ilyen hülyeséget álmodni ?

Figyelt kérdés
Sose álmodtam ekkora hülyeséget,ezért érdekel a téma.Első felében az volt hogy zombik voltak mindenhol és én egy bástyán rejtőzködtem,majd utána egy templom körül üldözött egy zombi szerű valami ( Nem néztem és nem is játszottam mostanában horror témájú játékkal.) Második felében az volt hogy a közeli lakótelepen voltam este és egy férfit akinek nem láttam az arcát mert felébredtem 2 figyelmeztető lövés után először hátba majd fejbe lőttem.Ez már azért értelmetlen mert a férfi háttal ált nekem.

2020. okt. 7. 20:47
 1/7 Grimfox ***** válasza:
Stressz hatására is lehet ilyet álmodni, de ezt akkor tudod eldönteni igazán, ha megnézed, milyen érzetet adott az álom. Ha nem volt nyomasztó, félelmetes, csak marhára furcsa, akkor nem biztos hogy stressz miatt álmodtad.
2020. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
picit nyomasztó volt,de leginkább bizarr volt.
2020. okt. 7. 23:04
 3/7 Grimfox ***** válasza:
Akkor lehet hogy nem konkrétan stressz, hanem inkább valami olyannak a szimbolikus leképzése, ami éber állapotban esetlegesen stresszforrás. Az első fele jelenthet sok dolgot, de nekem valami társadalmi trendbe való beilleszkedés nehézsége jut eszembe, esetleg nem is akarsz beilleszkedni ebbe. Vagy mert értelmetlennek tartod, vagy mert akik ebbe a csoportba tartoznak zavaróak számodra. A második fele már bonyolultabb, mert ott sokkal elvontabbak a szimbólumok. A lakótelep lehet egyszerre személyes, és általános szimbólum, az éjszaka általános szimbólum, és valami olyasmit jelent, amiről nem tudsz, amit nem látsz tisztán, és ami esetlegesen félelmet okoz(ha az álomban nem okoz, nem ez a szimbolikája), a háttal álló ember viselkedésétől függ, mit jelent, viszont te egyértelműen agresszióval reagáltál a szimbólumra, ami azt jelenti, hogy számodra veszélyt jelentő dologról van szó. A figyelmeztető lövések jelenthetik, hogy csak végső esetben távolítanád el azt a dolgot az életedből erőszakkal, amit a háttal álló ember szimbolizált. De megtennéd, ha önállóan nem maradna távol. A háttal álló ember jelenthet külső, valós személyt, de valószínűbb, hogy belső konfliktusról van szó.
2020. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az megfordult a fejembe hogy a zombik lehet a munkahelyemre utalt (rendészeti szervnél vagyok hivatásos ) mert sok dolog van a káosz miatt amivel nem tudok egyet érteni.De a férfit nem értem,lakótelep személyes mert közel van az otthonomhoz,ráadásul sokat sétálok arra és gyerekként sokat jártunk oda játszani is.
2020. okt. 8. 00:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt lőttem még kiabáltam is hogy rendőrség,annak ellenére hogy nem rendőr hanem bv-s vagyok.
2020. okt. 8. 00:22
 6/7 A kérdező kommentje:
De a legérdekesebb akkor is a lövés nekem mert a férfi az álmomba semmit nem csinált.
2020. okt. 8. 00:36
 7/7 Grimfox ***** válasza:
Igen, elég nehéz megtippelni, mit jelenthet a háttal álló férfi. Minden képen elutasítást, mivel még akkor sem fordult meg, amikor felszólítottad. Az is lehet hogy annyi az egész, hogy elutasító volt, és ez váltotta ki a támadást belőled. A való világban próbálj keresni valakit, aki elutasít téged, vagy más módon nem figyel rád, annak ellenére, hogy te fontosnak éreznéd, hogy figyelmet fordítson rád. Valószínűleg ez egy férfi lesz. Ha nincs olyan személy a való életben, akire illik ez a leírás, az bonyolíthatja a helyzetet, mert akkor egy belső elutasító magatartás is lehet, amit elég nehéz visszafejteni, mert nem is biztos, hogy tudatos.
2020. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!