Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? (blablablabla,...

Ez mit jelent? (blablablabla, túl rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
Az álom: Egy elhagyatott kórházban voltam, több emberrel. Azt hiszem keresni akartunk valakit/valamit. Aztán ahogy haladtunk előre egyre kevesebb ember maradt meg.Eltűntek. Aztán a következő amire emlékszem hogy mindenki pánikba esve rohan mindenfelé mert zombik lettek azokból az emberekből akik eltűntek. És egyre többen változtak át, végül pár emberrel egy hosszú folyosóhoz értünk. Aminek a végén a kijárat van.A többi emberrel nemtom mi történt asszem 5-6-an maradtunk. Na de a lényeg hogy aztán valahogy egyedül maradtam abban a folyosóban. A többiek ki mentek. Én azért maradtam ott mert asszem valakit elkaptak a zombik és én próbáltam ki vinni de nem sikerült. Aztán én is kijutottam nagy nehezen ott vártak a többiek, szal az az 5-6 ember. Aztán odamentem egy lányhoz. Kb 175 cm magas fekete hajú volt és átöleltem de olyan ismerős volt az a csaj. Meg jó érzés volt amikor átöleltem és ki sütött a nap, és vége. ennyi. köszi a választ. előre is
2010. aug. 10. 15:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
16/f vagyok
2010. aug. 10. 15:21
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különösebbet nem jelent, de elég izgi lehetett. :D
2010. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát igen. De az amikor átöleltem a csajt az..... nagyon jó érzés volt. Mintha ismerném azt a csajt. A valóságban.
2010. aug. 10. 15:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Hmm. Ezt ne vedd készpénznek, de a logika szabálya szerint járunk el. akkor: A valamik eltünnek az életedből, és kísérteni fog a múlt, és talán menekülsz, és valami megint eltűnik. És összejössz egy lánnyal, és a problémáid megoldódnak. DE EZT NE VEDD BIZTOSNAK, CSAK ELGONDOLKOZTAM A SZÖVEGEN. ÉS KERESTEM A KÉTÉRTELMŰ UTALÁSOKAZ AZ ÁLOMBAN. LEHET, HOGY SEMMIT SEM JELENT AZ ÁOM, CSAK SOKAT ETTÉL ELALVÁS ELŐTT.
2010. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ha jól emlékszem akkor barátnőmmel való szakítás után volt ez. Ő is fekete hajú de alacsonyabb. És az arca fullra nem hasonlít arra akit láttam az álomban. Annak a lánynak annyira örültem akkor az álomban, hogy az hihetetlen. Szóval gondolom nem volt barátnőmmel álmodtam. Remélem mert nem akarok tőle semmit. ma 15:42
2010. aug. 10. 15:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy direkt egy olyan csajjal álmodtam akivel majd nagyon jól fogom érezni magam a jövőben? mert hát majdnem az összes csajjal volt valami gond akikkel jártam. Ezzel meg főleg akivel utoljára voltam.
2010. aug. 10. 15:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Most az egyszer nem fogom azt mindani, hogy "túl sok filmet nézel". :DD

Szerintem akadhat valami lelki problémád, mégha nem is vagy vele tisztában, ami elől ösztönösen menekülsz, mert a megoldást nem leleld rá. Meglehet, hogy egy elmúlt kapcsolatod árnyéka ez, de más is lehet. Az álom végén a lány jelképezheti a szerelmet, vagy annak hiányát.

Remélem segítettem valamennyit. :)

2010. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi. igen :) segítettél
2010. aug. 10. 16:16
 9/16 A kérdező kommentje:
ja és igen van lelki problémám de ezt már lassan kezdem megoldani :)
2010. aug. 10. 16:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Tiszta Holtak hajnala. :D Vagy reggele? Valamelyik a kettő közül... xD
2010. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!