Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Kérdés lent.

Mit jelenthet ez? Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Álmomban nagymamámat és testvérét láttam, amint békésen üldögélnek beszélgetve egy asztalnál.

Sajnos mindkettejüket elvesztettük nyáron.

A téma rólam szólt, én voltam a beszélgetés tárgya, amiben folyamatosan azt hajtogatták, hogy itt lenne az ideje ha mennék közéjük, ha én is újra velük lennék, szinte majd hogy nem köteleztek,csak azt hallottam hogy kicsikém mellettünk van a helyed, gyere és akkor is ide kell jönnöd, itt minden jobb, meglátod...

Álmomból sírva ébredtem, mit jelent ez az álom ?


2011. okt. 18. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire sötét nem lehetsz. De most komolyan. Mégis mit jelentene?
2011. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha normálisan nem tudsz válaszolni, a taplóságra nem vagyok kíváncsi :)
2011. okt. 18. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmiféle dolgot
2011. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gondolom azt akarod hogy azt mondjam: óvakodj mert meg fogsz halni...... de ez marhaság. álmodtál. ENNYI
2011. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért álmodsz velük, mert nem tudtad még őket "elengedni". Gondolom nappal is sokat gondolsz rájuk. Nekem mikor a nagypapám meghalt, nagyon sokat sírtam, mert lelkiismeret-furdalásom volt, mert halála előtt régen látogattam meg. Aztán egyszer róla álmodtam, az ablaknál állt és azt "mondta", hogy szeret, akkor tudtam őt elengedni...:( És részvétem!:(
2011. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
részvétem de szerintem no para nekem is volt kiskoromban egy olyan álmomhogybetörnek hozzánk és megölik aszüleimet de felnöttem és még mindig nem történt semmi
2011. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm..
2011. nov. 11. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!