Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy elefánt...

Mit jelent ha egy elefánt megöl egy teknőst álomban?

Figyelt kérdés
Tehetetlen voltam, és addig piszkálta az elefánt, míg végül osszeroppantotta. Ezután a teknos “csupaszon” páncél nélkül próbált menekülni, de tudtam hogy így már nem sokáig el.
2020. dec. 19. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elefánt nagy kihívást vagy stabilitást jelent, míg a teknős előrelépést. Talán azt jelenti, hogy lesz egy olyan kihívás az életedben, amely meg fogja akadályozni hogy továbblépj.
2020. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️
2020. dec. 22. 03:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire fáj(tehetetlen voltam), addig durvult a helyzeted(piszkálta) a nagy munkával kapcsolatban, ami több emberes(elefánt). Míg fel kellett adnod önmagad az elveidet(végül összeroppantotta, páncél). Ezután féltél(próbált menekülni), hogy teljesen kiszolgáltatott lettél(csupaszon), mert nincs saját szabadidőd(teknős). Tudtad így már nincs értelme az életednek(nem sokáig él).
2020. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon találó, köszönöm neked :)
2020. dec. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!