Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a tudatos álom?

Mit jelent ez a tudatos álom?

Figyelt kérdés

Először a dzsungelben sikerült elkapni egy arapaima halat. Aztán egy rokonom kijelentette, hogy a szakácsoknak 90% kedvezményük van rántott sajtra.

És ezután jött a lényeg: amikor a halott nagyapám bejött a konyhába, azonnal felismertem, hogy álmodok, és a telefonja akkumulátorával tüzet gyújtottam, és ami még érdekesebb, elégettem egy konyharuhát.



2021. jan. 4. 20:48
 1/4 anonim válasza:
75%
Ez nem tudatos álom. Este sokat nézted a TV-t és elborult az agyad alvás közben
2021. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem volt teljesen tudjátos álom.

Nekem is voltak ilyen kis "feleséléseim", amikor egy pillanatra rájöttem, hogy álmodom, de irányítani nem tudtam.

A nagyapáddal milyen volt a kapcsolatotok? Életében sokat telefonozott?

2021. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen. A telefonja rossz minőségű volt és folyton azt próbálta jobbá tenni. Viszont szerintem teljes mértékben tudtam irányítani az álmot, mert amikor megláttam a telefonját, azonnal direkt tüzet akartam gyújtani az aksival (ez a valóságban is lehetséges). Talán a való életben is, ha látnék egy telefont amivel bármit csinálhatok, tüzet gyújtanék vele, mert nagy élmény lenne.

A kérdés igazából az, hogy a konyharuha mit jelképez?

2021. jan. 7. 15:35
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Valóban èrdekes ez az álom, mert a halott nagyapád is benne volt! A Konyhai dolgok fôzès meg ilyesmi, anyagi gyarapodást jelent! Mivel elègetted, nem fog megvalósúlni.
2021. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!