Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthetett?

Ez az álom mit jelenthetett?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ebből mit lehet kihozni, de azt álmodtam, hogy egy vadkan és egy tyrannosaurus rex küzdöttek egymással. A röfi nagyjából ugyan akkora volt, mint a t-rex, és nem tudnám megmagyarázni, de éreztem, hogy a vaddisznó rossz, a tyrannosaurus pedig jó dolgot jelképez. Végül a t-rexnél valahonnan lett egy kard (nem tudom, hogy hogy tudta fogni, álmomban ez logikusnak tűnt), és így le tudta győzni a vaddisznót, aki azonban nem halt meg, hanem elmenekült.

2021. jan. 5. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Semmit nem jelent. Álmodtál egy ilyen baromságot, és kész.
2021. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ösztönös(vad) jólét(kan) és az ősi szabadság, lelkesedés(t-rex) ütközik(küzdöttek) egymással a lelkedben. Nagyjából ez a kettő egyformán lényeges számodra(ugyan akkora volt). Erkölcsileg a semmittevés rossz(vaddisznó), de a kreativitás(t-rex) jó. Ami a lelkesedés, tettvágy javára(t-rex) dönti a mérleget(lett egy kard) az érdektelenséggel(vaddisznó) szemben. Amit egyenlőre félresöpörtél(nem halt meg) az életedből(elmenekült).
2021. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!