Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lefeküdtem egy lánnyal álmomba...

Lefeküdtem egy lánnyal álmomban, aki korábban nem volt közömbös számomra, pedig közben már jegyben járok a szerelmemmel?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, van egy csodálatos párom akit nagyon szeretek, tavasszal egybekelünk.


Az álom azért aggaszt, mivel bonyolult szimbolikája volt szerintem. Először nagymamám háza előtt voltunk a kapunál ezzel a lánnyal, ahol születtem, majd ugrás, és a temetőben, nem messze a családi sírtól szeretkeztünk.


A lányt egy régi baráti körömből való, középsuli óta ismerjük egymást. Soha nem történt semmi közöttünk, nagyon ellentétes a személyiségünk, soha föl sem merült egyiknőkben sem hogy megpróbálhatnánk, igaz, mindig neki volt barátja épp, vagy nekem barátnőm. Nyár óta nincs barátja, a jegyesem pedig külföldön van. Annál a 2-3 alkalomnál amikor egy társaságban voltunk és találkoztunk, úgy érzem picit kedvesebb volt a szokottnál (igaz, mindig kérdezte mi a helyzet a barátnőmmel), ez sajnos összezavart.Más alkalommal nem beszéltünk, neten sem. Egy tulajdonsága van ami nagyon tetszik, és az a kinézete...



2021. jan. 7. 11:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Előfordul, az álom az teljesen más mint a valóság, attól mert álmodban ez történt, nem jelenti azt, hogy a valóságban is megcsalnád a barátnőd vagy a menyasszonyod. Szerintem
2021. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Az álmok fura dolgok, tettem már olyat álmomban, amit amúgy sosem tennék.
2021. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Fene tudja álmodtam ilyeneket régen, bár gyakrabban volt hogy álmomba kevesebb dolog történt meg mint a valóságban.

Bért tény én olvasni is szoktam álmomba ami elvileg lehetetlen, valamint még fiatalon álmomba hamarabb szexeltem mit a valóságban és érzetileg teljes mértékben ugyan azt éreztem mint első valódi közösülésemnél.

2021. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

démonok műve némely álom, főleg amely után egy fajta negatív űr-kellemetlen érzés megmarad.., mondj néha egy fohászt vagy imát ha hívő vagy.. illetve hallgass a lelkiismeretedre mi a helyes..


[link]

2021. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Én álmomban már a legtöbb szimpi lányismerősömmel lefeküdtem :D; de SOHASEM tulajdonítottam ennek jelentőséget. Felébredtem, egy jót röhögtem rajta és ennyi...

Ne foglalkozz ezzel.

Szereted a menyasszonyodat nemde?

Nehogymár egy hülye álom bizonytalanítson el. Ne vedd ezt ennyire komolyan:)

2021. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Üdv! Azok alapján amiket elmondtál én személy szerint a többieknek adnék igazat és megfogadnám azt a tanácsot, hogy ne foglalkozz ezekkel az álmokkal. Nem lehet hogy valójában éreztél/érzel mégis valamit azután a lány után és magadnak próbáltad bemesélni hogy ez mégsincs így? Azért kérdezem,mert a leggyakoribb dolog az embernél a tagadás és ezt követik a többi fokok.
2021. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsot


6) Attól tartok, de, érzek valamit.

2021. jan. 7. 18:08
 8/13 anonim válasza:
39%
Na akkor itt van a kutya elrejtve. Van ugye a jegyesed,egy csodálatos nő akit szeretsz és tavasszal egybekeltek. Van ez az álom ami egy ez előttig egy számodra közömbös lányról szólt és ezekután rájöttél hogy hoppá,lehet hogy mégis van valami. Van egy teóriám. Esetleg pm-ben elküldöm ha az jó neked..
2021. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. írd már ide, érdekel engem is
2021. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Mióta megszülettél(nagymamám háza előtt voltunk) a legszerencsésebb dolog az életedben(kapunál), hogy együtt lehetsz ezzel a lánnyal. De a kapcsolatotok halálra van ítélve(temetőben), mert a családod rossz döntésnek tartja(..sírtól). Ha helyettük(nem messze) őt választod(szeretkeztünk).
2021. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!