Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit az álom?

Jelenthet valamit az álom?

Figyelt kérdés

Álmom, egy régebbi helyhez köthető, minden részletben megeggyezik egy régi lakóhelyemmel. Tél volt, és sétáltam az utcában, volt velem egy nő is, akit nem ismertem, de láttam már valahol. Az arca legalább is ismerős volt. Észre vettem egy házat, ahol felfelé esett a hó(Az a jelenség mikor a tetőről lecsúszik egy nagyobb adag hómennyiség, ugyan az cak felfelé esett a háztetőre). Az az érzésem volt, hogy szellemek vannak a háznál. Elindultam megnézni, hogy mi is lehet pontosan, közben hátranéztem a havas kocsiúton és jött utánnam a feleségem.

Ahogy közelebb értem a házhoz, hógolyóval elkezdett bombázni, de folyamatosan megállás nélkül, elkezdtem futni előre, de a hogólyók csak záporoztak rám, majd elállt. Közben vártam volnaa feleségemet, hogy utolérjen, egyre lasabban mentem de megállni nem bírtam, meg ott volt még velem az ismeretlen nő is, de a feleségem nem ért utol, inkább meszebb volt. Egyre jobban lasítottam, hogy utolérjen, de nem ért utol.


Ez volt az álmom, mit gondoltok?



2021. jan. 6. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent
2021. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gofrisütő ***** válasza:
Egy álom az alapján történik, hogy mit gandoltál, tapasztaltál, éreztél aznap. Lehet, hogy találkoztál egy nővel, csak így az utcán, megtetszett, és azt álmodtad, hogy vele vagy. De a kérdésre a válasz: azt jelenti, hogy aludtál.
2021. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A múlton elmélkedsz(régebbi helyhez) a régi kapcsolatokkal(lakóhelyemmel). Öregnek érzed magad(Tél volt). Jól elvagy(sétáltam az utcában), a nőkkel(volt velem egy nő), akik lelki társak(arca legalább is ismerős volt). Fiatalabbnak éreznéd magad(Észre vettem egy házat, ahol felfelé esett a hó), hatással vannak a gondolkodásodra(az az érzésem volt, hogy szellemek vannak). Ha a figyelmed ráközelíted erre a témára(elindultam megnézni..) és közben felhívod rá a feleséged figyelmét is(hátranéztem a havas kocsiúton), hogy képzelje el(jött utánam).

Ahogy belemerülsz a dologba(közelebb értem a házhoz), le akar állítani(hógolyóval elkezdett bombázni). Folyton ezt teszi, mikor belekezdesz(folyamatosan megállás nélkül). Te ellenben erőltetted a témát(elkezdtem futni előre), és küzd ellene(a hógolyók csak záporoztak rám), majd abbahagyta(elállt). Közben jó lett(vártam) volna, ha meghallgat(utolérjen) a feleséged. Egyre visszafogottabb lettél(lassabban mentem), de megfeletkezni róla(megállni) nem bírtál, meg ott vannak még neked(velem) a nők is(ismeretlen). De a feleséged nem ért meg téged(utol), inkább másra figyel(messzebb volt). Egyre türelmesebb(jobban lassítottam) voltál vele, hogy megértsen(utolérjen), de hiába(nem ért utol).

2021. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!