Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban vajon a világvégét...

Álmomban vajon a világvégét láttam ?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy álmom ami egész érdekes számomra. Január 26. a keresztanyum szülinapja, nálunk volt megünnepelni, kapott egy papírcsákót és papírpoharat szívószállal aztán sírva kirohant a kocsijához de bent hagyta a szívószálat én kirohantam utána ő erre annyit mondott hogy, milyen rendesek vagyunk hogy gondoltunk rá nem kellett volna semmit se venni neki, és ekkor az ég narancssárga lett és a felhőket iszonyat gyorsan kezdte fújni a szél és villámlott, majd leszakadtak az égből város nagyságú gömbök amik szintén villámlottak, ezek a gömbök kb mint az egyenlítő végig húzódtak a földön. Ugye ahova leestek ezek a gömbök minden elpusztult. Utána a földnek a holdhoz hasonló talaja lett és megjelentek kb 1 méteres tricikliző űrlények és a kövi kép ami rémlik az hogy pár év múlva vagyunk a földön és ugyan olyan mint volt csak sokkal kevesebb emberrel. Sose álmodtam hasonlót, szóval akkor mi ez?

2021. jan. 11. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

A világvége akkor jön el, amikor kint teljes sötétség lesz 1 hétig.

Akik hisznek Istenben nem mennek majd ki, akik viszint nem meghalnak ha kimennek.

Az álmod hasonlóan dolgozta fel. Nem kell izgulnod, ha hiszel.

De ez sem most fog még bekövetkezni😊

2021. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, amilyen időket élünk... ez az álom egy babazsúr volt.
2021. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mr.Q77 ***** válasza:

volt idő amikor hetente álmodtam "világvégét" a legkülönbözőbb módokon, szóval nyugi ez csak egy álom.


Nagy számok törvénye alapján nyugodtan mondhatjuk hogy globálisan napi szinten 1000/10000/100000 (?) nagyságrendben álmodnak világvégét (legalább is amit az álmodó annak élt meg), mióta világ a világ :)

2021. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Világvége akkor lesz amikor az umatok beindítják a kvantumszál-fonó berendezésüket ami egy olyan láncreakciót eredményez ami következményeképp minden oda-vissza kifordul az Univerzumunkban, egy csapásra maximális entrópiát okozva mindenütt. Így nem csak a mi valóságunk pusztul el, de a velünk együtt párhuzamosan létező 14 másik Univerzum is.
2021. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A keresztanyád szülinapját ti úgy ünnepeltétek(nálunk volt..), hogy volt egy jelentéktelen vita(papírcsákót), nem vettétek komolyan(papírpoharat) és teljesen elfeledkeztetek róla(szívószállal). Aztán ellenségessé vált(sírva), hogy boldogul nélkülünk is(kirohant a kocsijához), de nem foglalkozott(bent hagyta) azzal, hogy ez véletlen, nem szándékos(szívószálat). Te próbáltad megmagyarázni, hogy a te hibád(kirohantam utána). Ő erre csalódását fejezte ki(milyen..gondoltunk rá) és a fogadtatással volt baja(nem..venni neki). Ekkor a köztetek lévő szeretet(ég narancssárga) borússá(felhőket) vált, nagyon elégedetlen volt veled(iszonyat gyorsan kezdte fújni a szél és villámlott). Minden ember akivel találkozol(leszakadtak az égből város nagyságú gömbök) nem normális(amik szintén villámlottak). Körbevesznek téged(ezek a gömbök kb mint az egyenlítő végig húzódtak a földön), azt tönkretesznek(ugye ahova leestek ezek a gömbök minden elpusztult). Utána mikor teljesen ellehetetlenítettek(földnek a holdhoz hasonló talaja lett) agyatlanul, én idegen módon(űrlények) hajthatsz, mint a hülye gyerek(1 méteres tricikliző). Hogy később(pár év múlva) utolérd magad(földön és ugyan olyan mint volt), hogy újra küzdeni tudj az értelmes életért(csak sokkal kevesebb emberrel).
2021. jan. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!