Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy álom ami azóta sem hagy...

Egy álom ami azóta sem hagy nyugodni?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg mit gondoltok az álmomról. Azt álmodtam, hogy babát várok, hatalmas pocakom volt. Otthon feküdtünk, amikor elfolyt a magzatvíz, ami csupa vér volt, nagyon megijedtem,hogy baj lesz. Bementünk a kórházba, befeküdtem, mert mondták, hogy ma fog megszületni a kisbabám. A kórházban feküdtem, iszonyatosan fájt a hasam, de nem született meg, még másnap sem a kisbabám, pedig éreztem, hogy most már ki fog bújni. Egy hang mondta, hogy akkor fog megszületni, ha egy régi jó barátommal újra tartani fogom a kapcsolatot, de ő nem egyezett bele, ezért csak szenvedtem tovább de a baba nem született meg. Megjelent egy majom is az álmomban, csak úgy felbukkant a végén, felettem miközben vajúdtam és csak nézett rám. Amikor felébredtem nagyon megviselt ez az álom, és azóta is hatással van rám.

Ezzel a régi (fiú) baráttal egyébként már nem tartjuk a kapcsolatot, mert ő már nem akart energiát fektetni bele. Talán még fontos lehet, hogy régóta vágyom arra, hogy édesanya lehessek.

Válaszod olyan formában írd meg, amilyet ellenkező esetben Te is elvárnál!



2021. jan. 15. 17:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon fiatalok voltunk (14) mikor összejöttünk, magam sem tudom megmondani már, hogy miért nem maradtunk együtt. Azóta ő elköltözött, így a távolság miatt sem volt lehetőség a gyakoribb talalkozasokra. Most nem tudom, hogy ezzel rosszat teszek-e magamnak,hogy feltépem ezeket a sebeket, vagy segít inkább a gyógyulásban.
2021. jan. 17. 19:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt egy születőben lévő kapcsolatod(babát várok) nagy reményekkel(hatalmas pocakom). Nem foglalkoztatok semmivel(otthon feküdtünk) csal egymással. Amikor határon voltál, hogy közös életet kezdjetek(elfolyt a magzatvíz), az vészjósló esemény(csupa vér volt) számodra. Nagyon megijedtél, hogy bajos lesz. Hogy vége a szabadságodnak(bementünk a kórházba), sajnáltattad magad(befeküdtem), a kapcsolat végett(ma fog megszületni a kisbabám). Szinte belebetegedtél(kórházban feküdtem), alig tudtad feldolgozni(iszonyatosan fájt a hasam). Nem akartad(született meg). Még húzni akartad(másnap sem a kisbabám) egy ideig. Pedig tudtad(éreztem), hogy nem sokáig teheted(most már ki fog bújni). Eldöntötted magadban(hang mondta), hogy akkor vágsz bele(fog megszületni), ha egy régi jó barátod segít(újra tartani fogom a kapcsolatot). De ő nem támogatott(egyezett bele) téged, ezért csak szenvedtetek tovább. Gondoltad(megjelent) itt nagy ügyességre, leleményességre lesz szükséged(majom), ami nem erkölcsös. Hogy tartani tudjad ezt az állapotot(felettem miközben vajúdtam).
2021. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!