Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés. Mit jelenthet?...

Piciregica kérdése:

Álomfejtés. Mit jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom azt,hogy egy temetőben vagyok,de homok van a föld helyén,szóval az egész temetőt homok borítja.Van egy hatalmas fenyőfa,amiről angyalok lógnak,és minden angyal egy ott eltemetett embert jelképez.
2010. aug. 15. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Olyan, mint Jézus a Golgotán.
2010. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Temetőben lenni: egy kedves ember elvesztése vagy nyugtalanság új problémák miatt, különösen, ha hirtelen döntés elé kerülünk.

A homok mindig bizonytalanságot fejez ki.

A fenyőfa lehet potenciaszimbólum. fenyőfát látni: csöndes öröm. Ha lucfenyő volt, akkor pusztán csak erotikus álom.

Angyal: kiutat keresünk a pillanatnyi nehézségekből, egyébként jó jel.

Halottak: az elintézetlen dolgok szimbóluma, esetleg családi vagy baráti körben esküvő vagy születés.

Remélem valamennyit tudtam segíteni, elég megbízható álmoskönyvem van, úgy hogy gondold át a jelentéseket..:)

2010. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.,a hülyeségedtől megkímélhettél volna.Nem azért írtam.

2.,Nagyon szépen köszönöm:)

2010. aug. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!