Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés! Ki akarja, hogy...

Álomfejtés! Ki akarja, hogy megfejtsem azt, hogy mit álmodott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Aki akarja, hogy megfejtsem, azt hogy mit álmodott az írja le egy szóban, hogy mit álmodott és én megmondom, hogy mit jelent!
2010. máj. 14. 20:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor azt álmodom, hogy dolgozok. Ott vagyok a munkahelyemen és dolgozok, kész. Már szóltam a főnöknek is, de nem hajlandó kifizetni ezeket a "túlórákat".
2010. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
szülés (visszatérő álmom) Na mit jelent?
2010. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
Valamelyik éjjel azt álmodtam, hogy terhes vagyok, nem a páromtól, hanem egy szemüveges férfitól. Jó érzés volt, édes pici pocakom volt. mit jelent?
2010. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy farkas képében futok egy mezőn. Ez mit jelent(tök jó érzés volt az álom)... :)
2010. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Az embernek magának kell rájönnie, mit jelent az álma (álmoskönyv hülyeség, remélem, nem azt használod). Más azért nem fejtheti hatékonyan, mert nem ismeri, és nem tudja, hogy egyes képek az egyes embernek mit jelentenek (pár példa: valaki fél a kutyáktól, más kutyabolond, valaki fél a repüléstől, más imád repülővel utazni, valaki fél a mély vízben, más az óceánokat járja akár egyedül egy kis hajóval).


Azért kíváncsi vagyok, erre mit mondasz, mert az álmoskönyvek szerinti jelentés nem igaz rá, de visszatérő (évente néhányszor előjön, azt még nem figyeltem meg, mikor, és véletlenszerűen jelentkezik, szóval még rá se készülhetek, hogy megfigyeljem): a körülmény mindig más és más, de egy "esemény" mindig ugyanaz, elkezdenek minden előzmény nélkül spontán kihullani fogaim véletlenszerűen (olyan, mint ha hirtelen felszívódna a foggyökér, és nincs, ami tartsa).

2010. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Na nekem kettő visszatérő álmom is van:D

Az egyik:iskolában vagyok egy új osztályban(pedig már kirúgtak és estin fogok érettségizni)

A másik:sokszor szeretkeznék csajjal de amikor pucérak vagyunk elfutok..Na ezek mik?

2010. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
1:Bementem a suliba,és kiderült,hogy érettségizek,Földrajzból(gyűlölöm a tantárgyat a tanár miatt).Én olyan füzetet kaptam,ami teljesen üres volt,és szaggatott.A mellettem lévő padsorban a legjobb barátnőm volt,és kérdezte,miért nem ülök oda hozzá,erre én,hogy külön kell ülni.Mellettem volt az atlasz,de nem tudtam mit írni,odamentem a tanárhoz,aki az előző iskolámban volt a tesitanárom,és ő meg azt mondta,hogy nem érti mit nem tudok ezen,hisz a többiek írnak.Leültem a helyemre,már majdnem sírtam,és akkor eszembe jutott,hogy én soha semmilyen körülmények között nem érettségiznék föciből,és felkeltem.
2010. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én karfiolokkal álmodtam.
2010. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Egy szó, csak is egy szót írjatok többet, ne és én abból megmondom és nem használok sem hangosönyvet de semmit sem!
2010. máj. 14. 21:34
 10/35 anonim ***** válasza:
petting XD
2010. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!