Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés magasabb szinten?

Álomfejtés magasabb szinten?

Figyelt kérdés

Nem szokványos álmom volt. Bár az álmok egyébként sem szokványosak, de ez, mind a reá való részletes emlékezésben, mind pedig a témájában - kirítt a többiek közül.


"Egy szakállas,6 év körüli kislánnyal, akinek meglehetősen visszeres muflon-lába volt, és egy 34 éves, tengerimalac-bőrbe bújt pikkelysömörös ördöggel az APEH-ba mentünk, ahol madrigálokat kellett énekelnünk egy házi rendezvényen. Az volt a humánpolitikai vezető kérése, hogy ezeket az irodalmi ihletésű műveket a kislány seregély- az ördög dankasirály- én pedig túzokhangon adjuk elő, természetesen, a műfajnak megfelelően több szólamban. Nagyon szépen énekeltünk és gólyalábakon elhagytuk a hivatalt. Ezután különváltak az útjaink; az ördög balra ment, azt mondta, hogy a Tescoba tart 1,5 kg ír marhalábszárat venni, a kislány jobbra ment egy külvárosi szakáll-szépségversenyre, én pedig egyenesen a stadionba, hogy részt vegyek a 200 méteres kalaplengető Európa Bajnokság döntőjén. "


Kérem, hogy csak a nagyon képzett álomfejtők írjanak, mert ezt az álmot sorsfordítónak tartom, talán a jövőm függ tőle.


2010. szept. 10. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne ettől tedd függővé a sorsodat! Ha hiszel ilyen marhaságban,akkor éppen ezzel rontod el a jövődet!
2010. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó sok hülyeséget tudsz kitalálni az biztos.
2010. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztaaaaa. Ez a Star Warson is túl tesz. Én álmodtam a robotjaikkal mikor a film még nem is volt. XD
2010. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:)) Ez kegyetlen :))
2010. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szakáll-szépségverseny

engerimalac-bőrbe bújt pikkelysömörös ördöggel az APEH-ba mentünk

lol :D:D

2010. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyenes útat jelent az elmegyógyintézet felé
2010. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg lehetne fejteni, egy jungiánus pszichológust keress fel. Így GYK-n idétlen hozzászólásokat tudsz találni, meg álmoskönyvből kilesett ostobaságokat. És asszociációk megbeszélése nélkül lehetetlen egy ilyet megfejteni, ilyet csak személyesen, vagy hosszabb kapcsolattartás után lehet. Azt is meg kell beszélni hogy milyen a környezeted, milyen nagy döntés előtt álsz, vagy milyet hoztál.
2011. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!