Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott nagymama az álomban,...

Halott nagymama az álomban, aki el akarja vinni a gyereket.. Mit jelent? Az álom lentebb leirva.

Figyelt kérdés

3.napja a halott nagymamam, a (már lebontott) házába megyünk a kislányommal (1 eves) ahol édesanyám vár.

Első nap még köszöntem a nagymamámnak.

Mostanra kérdezem anyukámat, hogy mit keres itt a nagymamam. Ő mondja, hogy nem talalja a helyét.

Bemegyek a szobába ahol nagymamam van, ő kabátban es sapkában ram sem nez, kártya a kezében (mindig kartyaztunk), s mondja nekem, hogy még nem is játszott a kislányommal szóval elviszi 2 órára (vagy 2 evesen nem emlékszem tisztán).

Én ráordítok, hogy nem viszi sehova.

Közben megyünk ki a házból anyummal,a mentősök megérkeztek, hogy engem bevigyenek májbetegséggel ahová az élő masik nagypapám utalt be orvoskent.

Közben kiser minket a nagymamam ,de a gyerekemet nem akarom oda adni se édesanyámnak se a halott nagymamámnak, nehogy elvigye..


Utána beülünk 3an egy etelbarba gyrost enni ahol már nincs ott nagymamam.


Jelenleg várandós is vagyok, 16 hetes. A hormonok miatt álmodok ilyeneket?


(Elnézést a sok szóísmétlés miatt. Még félig alszok.)



2021. jan. 24. 03:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hű, én nem merem leírni ami eszembe jutott lehetőségként... :(
2021. jan. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek..:'(
2021. jan. 24. 03:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük hogy csak a félelmeidet vetíted ki álmodban. Ez minden szülő rémálma, simán kivetülhet alvás közben.
2021. jan. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%
Most rendesen beszarattál, a villanyig nem mertem elmenni...
2021. jan. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre igazából két lehetőség van: a félelmeid játszadoznak veled, vagy komolyan jelent valamit. Én egészen addig nem hittem ezekben, ameddig nem történtek meg sorra azok a dolgok, amiket álmodtam. Nem beszaratni akarlak, fogalmam sincs mit jelenthet, én is csak találgatok.

Én nem hiszek ebben a reinkarnációs baromságban, de senki sem jött vissza elmondani, mi hogy van ott. "Nem találja a helyét" Lehet csak látni akarja az új picit, mielőtt elmenne innen. Ha nagyon jó volt vele a kapcsolatod az utóbbira tippelek.


Amúgy meg ezek tényleg kérdéses dolgok, senki nem tud biztosan alátámasztani semmit, zárd ki őket amennyire tudod, szerintem neked sem kell ez a sok stressz terhesen.

Sok boldogságot a picikhez!

2021. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető hogy egy szeretted tér vissza, a lelkeitek felismerték egymást, és a tudat alatti (felsőbb éber) így üzeni meg.

A lelkek gyakran élnek le életeket egymás társaságában, különböző családi kapcsolatokban cserélgetve a szerepeket.

Ezeket általában az emberek nem annyira tudnák "kezelni", de te úgy tűnik igen.

Jó egészséget kívánok Nektek! 🙂

2021. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat es a jó kívánságokat! :)
2021. jan. 24. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami probléma lehetett köztetek anyukáddal és nagymamáddal? Mintha nem bíznál bennük én olyasmit érzek az álomból.
2021. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem volt probléma. Nyilván kisebb összetűzések, de bíztam a nagymamamban is míg élt, s anyukámban most is.
2021. jan. 24. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! A hideg is kiràz. Amikor lány voltam még és gyermekem sem volt gyakran láttam álmomban hogy van egy 2-3 év körüli lányom és a két nagyapám fogja a kezet és elviszik. Abban biztos vagyok hogy az egyik a papâm volt. Sajnos a másik férfire nem emlékszem teljesen. Mielőtt terhes lettem meg is haltak.

ATemetesukk után derült ki hogy terhes vagyok. Majd az is hogy lányom lesz. Ijesztő és én magam sem tudom elhinni de a lányom úgy néz ki mint az álmomban.

2021. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!