Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott nagymama az álomban,...

Halott nagymama az álomban, aki el akarja vinni a gyereket.. Mit jelent? Az álom lentebb leirva.

Figyelt kérdés

3.napja a halott nagymamam, a (már lebontott) házába megyünk a kislányommal (1 eves) ahol édesanyám vár.

Első nap még köszöntem a nagymamámnak.

Mostanra kérdezem anyukámat, hogy mit keres itt a nagymamam. Ő mondja, hogy nem talalja a helyét.

Bemegyek a szobába ahol nagymamam van, ő kabátban es sapkában ram sem nez, kártya a kezében (mindig kartyaztunk), s mondja nekem, hogy még nem is játszott a kislányommal szóval elviszi 2 órára (vagy 2 evesen nem emlékszem tisztán).

Én ráordítok, hogy nem viszi sehova.

Közben megyünk ki a házból anyummal,a mentősök megérkeztek, hogy engem bevigyenek májbetegséggel ahová az élő masik nagypapám utalt be orvoskent.

Közben kiser minket a nagymamam ,de a gyerekemet nem akarom oda adni se édesanyámnak se a halott nagymamámnak, nehogy elvigye..


Utána beülünk 3an egy etelbarba gyrost enni ahol már nincs ott nagymamam.


Jelenleg várandós is vagyok, 16 hetes. A hormonok miatt álmodok ilyeneket?


(Elnézést a sok szóísmétlés miatt. Még félig alszok.)



2021. jan. 24. 03:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es, ez nagyon durva! Libabőrös lettem.
2021. jan. 24. 20:11
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányomat én is megálmodtam előre.

Egyébként nem hiszem hogy rosszat jelentene, remélhetőleg csak így üzennek, hogy látják és szeretik az unokát.

2021. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!