Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy álmomba...

Mit jelenthet az, hogy álmomban kiválóan, gyorsan tudtam úszni egy medencében, ahol egyedül voltam, utána nagy köröket futottam egy épület körül gyorsan és élvezettel?

Figyelt kérdés
A valóságban nem tudok úszni és strandon is már több éve nem voltam, viszont vágyom erre. A futásról annyit, hogy dagi vagyok, viszont elég sokat bringázok, és gyalogolok. Az igazi futás nem megy a súlyfelesleg miatt. Amikor máskor futásról álmodtam, akkor alig bírtam haladni, mert mindig visszahúzott valami erő.

2021. jan. 26. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiányzik a sport. Az is lehet, hogy titokban triatlonos akarsz lenni vagy szoktál triatlont nézni.
2021. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól(kiválóan, gyorsan) tudsz sumákolni(úszni egy medencében) mikor egyedül vagy. Utána ha nagyon fontossá válik neked(köröket, épület körül), akkor kétségbeesetten(futottam) kapkodsz(gyorsan), hogy elérjed a célod(élvezettel).
2021. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!