Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álmom?

Mit jelenthetett ez az álmom?

Figyelt kérdés

Volt egy kedves szomszédnénim aki a pótnagyim volt, meghalt úgy 3 éve. Pár hónapja álmodtam vele, találkoztunk a lépcsőház előtt, olyan volt mintha nem akart volna észrevenni engem (soha nem volt ilyen) én meg meg voltam illetődve mert tudtam, hogy már nincs, de most mégis és akkor ez hogy történhet?! Aztán mikor felocsúdtam ráköszöntem, és elkezdtünk beszélgetni. Ezeket “mondta”: “Nem mondhatok többet, csak annyit, hogy egy kicsit rossz volt, de mostmár semmi sem fáj és minden jó”


Valamiért ébredéskor és utána -mai napig- olyan érzésem van, mintha a tisztítótűzről beszélt volna. (De erre konkrétan nem emlékszem hogy kitértünk volna)


Lehet hogy meglátogatott engem? Nem is nagyon gondoltam rá akkoriban, ő mégis eljött? Nem tudtam utolsó útjára elkisérni...



2021. jan. 28. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a holtak vsszajárnak elköszönni az én nagyim is eljött.
2021. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az álmod a tudatalattid leképezése, a te érzéseid tükrözi.

Mint ahogy írtad is, nem tudtad őt elkísérni az útján. Emiatt a benned kavargó érzések, a halállal kapcsolatos gondolataid megjelentek az álmodban, aggódtál miatta, hogy nem fájt-e neki esetleg. De mostmár lelked mélyen úgy érzed, hogy szomszédnénid megnyugvásra lelt.

2021. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe jutott(találkoztunk) a pótnagyid, hogy milyen magányos volt(lépcsőház előtt), olyan volt mintha titkolná, hogy ismer téged(nem akart volna észrevenni). Te meg csodálkoztál ezen(meg voltam illetődve), hogy ezt miért csinálja, hisz ismer téged(mert tudtam, hogy már nincs, de most mégis és akkor ez hogy történhet?!). Aztán tudomásul vetted(mikor felocsúdtam), hogy ez van, elfogadtad(ráköszöntem) és azért foglalkoztál vele, vigasztaltad(elkezdtünk beszélgetni). Az a lényeg(Ezeket “mondta”:) már nincs neked(“Nem mondhatok többet,) sokat szenvedett míg élt(egy kicsit rossz volt), de most már megbékélt(semmi sem fáj és minden jó”).
2021. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!