Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvásparalízis lehetett?

Ez alvásparalízis lehetett?

Figyelt kérdés

Régebben egyszer azt álmodtam, hogy alszok.

Hülyeség, de gyakorlatilag így volt.

Az ágyamban feküdtem, a szobában minden ugyanolyan volt, mint a valóságban. Testvéremmel vagyok egy szobában.

Az elején csak annyi volt a furcsa, hogy olyan volt, mintha felébredtem volna, de minden nagyon.. érdekes volt. Eleinte nem is tudtam (itt meg most se tudom, mikor voltam ébren vagy álmodtam), hogy mi a különös. Aztán újra meg újra megébredtem és lassan rájöttem, hogy álmodok. A szoba, az érzés, iszonyúan nyomasztó és furcsa volt. Felébredek és megkönnyebülök, hogy végre. Aztán kezdődik előlről. Körbenézek minden normális és rájövök, hogy alszok. Ezt többször eljátszottam. Tesóm kiment a mosdóba. Nemtudom ez a rész álom volt-e, mindenesetre képszakadás, az ágyam mellett áll és csak bámul engem. Aztán lefekszik.(Azthiszem tesóm volt, igazából csak a körvonalait láttam) Újra felriadok és itt nagyon megijedtem, úgyhogy szerettem volna felülni és kimenni inni vagy megmosni az arcom. De amikor felültem újra rádöbbentem, hogy álmodom.

Ezen a ponton egy barátnőm hangját hallottam, mintha mellettem szólalt volna meg. Hátra is néztem bár csak fal volt mögöttem.

Azt mondta:Van valami a szobában, nem gondolod?

Ekkor valami a mellkasomra nehezedett de semmit sem láttam, mire reagalhattam volna megragadott és átrántott az ágyon.

Ott ébredtem fel, hogy az ágyam alatt sötétséget látok és ezzel a lendülettel ültem fel ezúttal a valóságban is.


(Erről eszembe jutott, hogy néhány napja pedig fogalmam sincs, mit álmodtam, azt tudom, hogy nagyon rémült voltam és mindenáron felakartam kelni. Próbálkoztam de nem emlékszem hogyan, már legszívesebben sikítottam volna, képtelen voltam felébredni. Aztán arra keltem, hogy a körmömet az oldalamba vájtam. Kiserkent a vér, de nagyon megkönnyebbültem. EZ mi lehetett?)



2021. febr. 3. 04:50
 1/5 anonim válasza:
100%
Elég érdekes az, amit leírtál most. Ahogy olvastam, először az asztrális kivetülés gondolata jutott eszembe, mivel sokan szoktak ilyesmit tapasztalni, bár ezt nem mindenki tekinti alvásparalízisnek. A mellkasodra nehezedő nyomás elég gyakori jele, valamint az is, hogy hangokat hallucinálsz. Viszont te csak ez után ébredtél fel. Még nem hallottam ilyesmiről, de olyan, mintha arról álmodtál volna, hogy alvásparalízised van. Szoktál próbálkozni a tudatos álmodással? Esetleg még amiatt lehetnek ilyen álmaid.
2021. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, saját akaratomból egyszer próbáltam a tudatos álmodást valami netről szedett reality shifting miatt, de ez jóval ezután volt. (Ha érdekel az is fura dolgot eredményezett. Egy kitalált karakter ölelgetett és sírt miközben mondogatja, hogy ez mindig ugyanolyan lesz. Én meg csak tűröm.)

Egyébkent az is igaz, hogy legtöbbször egy idő után rájövök, hogy álmodok.

De olyat még nem hallottam, hogy alvásparalízisről álmodni. De akkor ez a legvalószínűbb. Köszi. :)

2021. febr. 3. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Baj van :(


Próbáltál testből kilépéssel mert ha igen akkor elrontottál valamit de nagyon


És tényleg volt valaki valami a szobában

2021. febr. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neharagudj, nem értem.

Nem próbálkoztam vele, ilyet lehet véletlen? Nem is igen hiszek az ilyesmiben, de akkor már érdekelne mit ronthattam el.

Illetve, mi volt a szobában? Semmit sem láttam csak egy ismerősöm hangját hallottam.

(Egy barátnőm egyszer az én hangomat hallotta. Nem az akiét én. Nemtudom ez számít-e de azis furcsa volt. Ez lett volna az asztrális kivetülés? Aztmondta, arra kértem ne legyen emiatt bűntudata. Az a barátnőm pedig akinek a hangját én hallottam-mert aznap együtt aludtak- felült és a vállára tette a kezét majd azt mondta, már halott. Ezt azon az éjjelen álmodták, mint én. Akkor jót nevettünk rajta, de lehet most megkéne ijednem?)

2021. febr. 4. 05:18
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem rossz a lelkiismereted, túl sokat vársz önmagadtól.
2021. febr. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!